باید از ظرفیت جوانان در فضای سایبری استفاده کرد

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان

باید از ظرفیت جوانان در فضای سایبری استفاده کرد

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان در مراسم اختتامیه مسابقات بازی های الکترونیکی که به میزبانی اصهفان برگزار گفت: خرسندیم که اولین دوره رسمی مسابقات بازی های الکترونیک کشور به میزبانی اصفهان برگزار شد چراکه باور داریم فضای سایبری و دنیای مجازی در جهان فعلی جایگاه ویژه ای دارد.

مهندس اصغر آذربایجانی افزود: ساماندهی فضای سایبری می تواند ما را در حوزه های فرهنگی که خودمان متصور هستیم برساند و ظرفیت های فرهنگی که داریم می تواند سبب شود فرهنگ ایرانی اسلامی در دنیا تاثیر بگذارد . باید جوانان را در فضای سایبری که سامانهدی شده است جذب کنیم .

وی با بیان اینکه حوزه ورزش باعث شور و نشاط اجتماعی می شود خاطر نشان کرد: ورزش های الکترونکی در زمان حال که همه دنیا را به خود مشغول ساخته فرصتی است برای صادارت فرهنگ ایرانی اسلامی که با بازی سازی و تولید بازی های داخلی می توان فرهنگ مان را به سایر دنیا صادر کنیم و تنها وارد کننده فرهنگ کشور هایی که در زمینه بازی سازی فعال هستند نباشیم.

آذربایجانی اظهار کرد: در اولین دوره رسمی بازی های الکترونیکی کشور شاهد رونمایی از ۸ بازی ایرانی بودیم که جای خرسندی دارد و امیدواریم در دروه های بعدی این میزان تولید افزایش یابد. از سوی دیگر امیدواریم شاهد تولید بازی هایی باشیم که در فرهنگ و تمدن ما ریشه دارد.باید خودمان مبداء باشیم و فرهنگ مان را به دنیا صادر کنیم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار