با حضور مسئولان عالی رتبه استان، افتتاح شد

با حضور مسئولان عالی رتبه استان، افتتاح شد

طرح ملی پارک گام در پارک بزرگ شهر یزد

طرح ملی پارک گام در پارک بزرگ شهر یزد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، طرح ملی پارک گام با حضور مسعود شریعتی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان، عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، حاجی حیدری، معاون فرماندار یزد، داوود فتح آبادی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد، امیرعظیم صحت مند رئیس هیئت ورزش های همگانی استان یزد، سیدحسین سیدعربی، رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان یزد، امین سامعی، دبیر و مائده سعیدی و بتول پورصاحبی، نایب رئیسان بانوان هیئت استان و شهرستان، نفیسه وخشوزی، مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد، سایر مسئولان استانی و شهری و همچنین ورزشکاران بانوی پارکهای یزد، طرح ملی پارک گام در پارک بزرگ شهر افتتاح شد.

عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در این آیین با اشاره به اهمیت نشاط اجتماعی، اظهار داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در تلاش است تا با فراهم آوردن بستری شایسته و در خورِ شان شهروندان یزدی، شرایط را به نحوی فراهم آورد تا عزیزان شهروند بتوانند بیش از پیش در محیطی بدون دغدغه، ایمن و توام با امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ورزشی به ورزش بپردازند.
سیدحسین سیدعربی، رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان یزد نیز در این مراسم در مورد نحوه فعالیت پارک گام گفت: شهروندان می توانند با نصب اپلیکیشن پارک گام بر روی گوشی تلفن همراه خود، عضو باشگاه پیاده روی پارک گام شده و در شروع جاده تندرستی قرار گیرند و با هربار پیاده روی در هر محل غیرمسقف، کیلومتر جاده تندرستی را افزایش داده و با کسب رتبه در این اپلیکیشن موبایلی بسته های تشویقی دریافت کنند.

بعد از افتتاح این طرح در پارک بزرگ شهر یزد، مسئولان و ورزشکاران در جاده تندرستی به پیاده روی پرداختند.
برگزاری ورزش صبحگاهی بانوان در این پارک از دیگر برنامه های این مراسم بود.

خبر شماره ۲

برگزاری همایش ورزش صبحگاهی در پارک آزادگان به مناسبت هفته وحدت

همایش ورزش صبحگاهی به مناسبت هفته وحدت با مشارکت هیئت ورزشهای همگانی یزد، اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با حضور داوود فتح آبادی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد، امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان، سیدحسین سیدعربی، رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان یزد صبح امروز در پارک آزادگان صفائیه برگزار شد.
در این همایش صبحگاهی شرکت کنندگان زیرنظر مربیان ورزشهای همگانی به ورزش صبحگاهی و حرکات کششی پرداختند.
همچنین در پایان این همایش به قید قرعه به شرکت کنندگان هدایایی اهدا شد.

خبر شماره ۳

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی شبانگاهی در منطقه اسکان یزد

همایش پیاده روی خانوادگی شبانگاهی به مناسبت هفته وحدت با مشارکت هیئت ورزشهای همگانی یزد، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و موسسه مردم نهاد نسیم اسکان در بلوار فرودگاه یزد برگزار شد.
در این همایش که با حضور ونوس عامری و الهه جورابی، از اعضای شورای شهر یزد، خامسی، معاون اجتماعی استانداری، عباس ملازینلی، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، سیدحسین سیدعربی، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان و همچنین مسئولانی از شهرداری و مردم منطقه برگزار شد، شرکت کنندگان از منطقه بهار تا فرودگاه یزد را پیاده روی کردند.
سیدحسین سیدعربی، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان در سخنانی با اشاره به حرکتهای مردمی و خود جوشن در این منطقه ادامه داد: این همایش پیاده روی خانوادگی به مدت ۴ سال است که روزهای زوج هر هفته برگزار می شود که برای این باید از آقای حاتمی که مدیریت این کار ارزشمند را برعهده دارند تشکر شود.
در پایان این مراسم به قید قرعه به ۱۴ نفر از شرکت کنندگان بن خرید لوازم ورزشی اهدا شد.

خبر شماره ۴

برگزاری صدو سی و دومین همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های یزد به میزبانی محله کسنویه یزد

صدو سی و دومین همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های یزد به مناسبت هفته وحدت به همت هیئت ورزشهای همگانی یزد و به میزبانی اهالی محله کسنویه یزد، صبح امروز پنجشنبه هشتم آذر ماه ۹۷ در یزد برگزار شد.
در این همایش که به همت عالی اهالی محله تاریخی کسنویه یزد برگزار شد، شرکت کنندگان مسیر خود را از ۱۵ محله شهر یزد آغاز کرده بودند و با تجمع در میدان باغ ملی با پیمودن خیابان های مطهری، ۲۲ بهمن، قیام و کسنویه در محل پارک کسنویه یزد به حرکت خود پایان دادند.
در پایان این همایش که با حضور مجتبی فرهمند شهردار یزد، عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، امیرعظیم صحت مند رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان، سیدحسین سیدعربی رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان، امین سامعی دبیر هیئت استان و اهالی محله کسنویه، با اجرای آقای خاص انرژی محمد تخته دار همراه بود، از سیدحسین سادات موسوی، ورزشکار پیشکسوت یزدی به عنوان چهره ماندگار ورزش همگانی استان یزد در سال ۹۷ تقدیر شد و وی لوح خود را از شهردار یزد دریافت نمود.
در پایان این همایش به قید قرعه جوایز ورزشی به شرکت کنندگان اهدا شد.

خبر شماره ۵

به میزبانی کسبه شهرک مشاغل فنی کوثر و با حضور شهروندان:
همایش پیاده روی خانوادگی و دوچرخه سواری همگانی در یزد برگزار شد

همایش پیاده روی خانوادگی و دوچرخه سواری همگانی با مشارکت هیئت ورزشهای همگانی یزد، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد و به میزبانی کسبه شهرک مشاغل فنی کوثر صبح امروز جمعه ۹ آذر ماه ۹۷ برگزار شد.
در این همایش که دوچرخه سواران از میدان حضرت ابوالفضل (ع) و شرکت کنندگان پیاده از میدان صنعت حرکت خود را آغاز کردند، شهروندان با گذر در بلوار فرودگاه یزد خود را به آخرین کوچه این مسیر رساندند و در محل کوچه ۷۷ کوثر به حرکت خود خاتمه دادند.
در ادامه این همایش که با حضور مشایخی، شهردار منطقه ۴ یزد، داوود فتح آبادی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد، امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان، سیدحسین سیدعربی، رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان، امین سامعی، دبیر هیئت استان و همچنین خانواده‌های یزدی همراه بود، برنامه های فرهنگی، هنری و ورزشی توسط احسان شریفی به عنوان خواننده، حامد زمان‌زاده به عنوان کمدین، علی درودیان به عنوان شعبده باز، با اجرای آقای خاص انرژی، محمد تخته‌دار و مهدا مصطفوی در کوچه ۷۷ آزادگان برگزار شد.
در پایان این همایش ۷۴ جایزه متنوع به قید قرعه به شرکت کنندگان در همایش اهدا شد.

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار