با حضور معاون رئیس جمهور، استاندار و مدیرکل استان برگزار شدبا حضور معاون رئیس جمهور، استاندار و مدیرکل استان برگزار شد

همایش بزرگ پیاده روی در شهرستان گرمی استان اردبیل

روز گرمی با همایش بزرگ پیاده روی همراه با حضور مقامات و مسوولان عالی رتبه کشوری و استانی گرامی داشته شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، همزمان با هفته اردبیل و به مناسبت روز گرمی همایش بزرگ پیاده روی با خانواده در شهرستان گرمی برگزار شد.
همایش از ساعت ۷:۳۰ صبح جمعه ۵ مردادماه از محل یادبود شهدای گمنام شهرستان گرمی آغاز و در میدان بسیج این شهرستان با مشارکت بیش از ۵۰ هزار نفر از اهالی شهرستان گرمی ، بخشهای تابعه و شهرهای همجوار ، همراه با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، اکبر بهنام جو استاندار و بهروز ندایی معاون عمرانی استانداری اردبیل، حمایت میرزاده نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی، بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان، ابراهیم امامی فرماندار گرمی ، مرتضی تاج مهر رئیس هیات ورزشهای همگانی استان وسایر مسوولان شهری برگزار، واین همایش را بی سابقه و باشکوه تر از انتظارات قبلی بیان داشتند.
مرتضی تاج مهر رئیس هیات ورشهای همگانی استان ضمن تشکر از حضور بسیار پرشور وحداکثری مردم شهرستان گرمی و از توجهات وحمایتهای مسئولین اداره کل ورزش وجوانان استان و فدراسیون قدردانی نموده و از اینکه فرهنگ تحرک وپویایی در جای جای استان نهادینه شده ابراز خرسندی کرده و بویژه از مردم شهرستان گرمی درخصوص خلق چنین حضور بی نظیر درهمایش پیاده روی تشکر نمودند.
در پایان همایش با اجرای برنامه هایی از قبیل ورزش باستانی ، ورزش صبحگاهی، حرکات رزمی و دفاع شخصی و طناب زنی از سایر برنامه های این همایش بزرگ بویژه قرائت سوگند نامه توسط حامیان ورزش همگانی بود. در مراسم اختتامیه نیز علاوه بر اهدای یک خودروی سواری پراید به یکی از شرکت کنندگان، به قید قرعه به بیش از صد نفر از شرکت کنندگان مقرر شد جوایزی چون ۲۰ کمک هزینه سفر زیارتی به مشهد مقدس، ۵ کمک هزینه سفر سیاحتی به اصفهان و شیراز، ۱۸ دوچرخه کوهستان ، یکدستگاه دوچرخه ثابت و ۲۲ پکیج کالای ایرانی و ۲۵ لوازم خانگی نیز اهدا شود.
مشروح جریان همایش پیاده روی خانوادگی شهرستان گرمی به طور زنده و مستقیم از شبکه سوم سیما و شبکه استانی سبلان پخش شد.
همزمان با شهرستان گرمی و بمناسبت گرامیداشت هفته استان اردبیل، همایش پیاده روی خانوادگی در تمامی شهرستان های تابعه استان نیز برگزار گردید.

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار