بخشنامه فدراسیون ورزشهای همگانی در خصوص یاریگری و کمک رسانی فدراسیون ورزش همگانی به هموطنان آسیب دیده سیل فراگیر در استان های درگیر


فدراسیون ورزشهای همگانی با توجه به مصوبات ستاد کشوری یاریگری و کمک رسانی فدراسیون ورزش همگانی به هموطنان آسیب دیده سیل فراگیر در استان های درگیر (مستقیم و غیر مستقیم) بخشنامه ای را منتشر کرد .

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، با عنایت به مصوبات ستاد کشوری یاریگری و کمک رسانی فدراسیون ورزش همگانی به هموطنان آسیب دیده سیل فراگیر در استان های درگیر (مستقیم و غیر مستقیم) در نظر است دوره های آموزشی ویژه ای(رایگان ویا با تخفیف) با شرایط زیر در شهرستان های آسیب دیده به منظور توانمندسازی، کاهش آلام و قدردانی از تلاش های عموم مردم، ورزشکاران، مربیان، داوران و مدرسان رشته های ورزشی تحت پوشش و همچنین تلاشگران گروه های امداد و نجات، جهادی، نظامی، انتظامی و بسیج و غیره (گروه های هدف) تا پایان سال ۱۳۹۸ برنامه ریزی و اجرا نماید.

۱-هیات استان یا انجمن مربوطه می تواند دوره های آموزشی را متناسب با گروه های هدف اعلام شده و مطابق با شرایط و ضوابط مندرج در آئین نامه های آموزشی ابلاغی برابر جدول ذیل ۲۰ روز قبل از زمان برگزاری دوره درخواست نمایند. فدراسیون پس از بررسی شرایط دوره مجوز اولیه آن را صادر خواهد کرد.

نام دوره

طول دوره

تاریخ شروع

تاریخ پایان

شهر یا شهرستان برگزاری

مدرس دوره

 

 

 

 

 

 

 

۲-دوره های آموزشی در استان های درگیر سیل به ویژه در شهر یا شهرستان های مجاور کانون اصلی سیل به صورت استانی یا منطقه ای (آمایش سرزمینی) باید برنامه ریزی و اجرا گردد.

۳-تمامی متقاضیان باید منطبق با شرایط و ضوابط مندرج در آئین نامه های آموزشی ابلاغی از طریق پرتال آموزشی فدراسیون در دوره ها ثبت نام نماید و مشخصات آنها در قالب فایل اکسل برابر جدول زیر برای صدور مجوز ۱۰ روز قبل از برگزاری دوره به فدراسیون اعلام گردد. فدراسیون پس از بررسی شرایط متقاضیان مجوز نهایی دوره را صادر خواهد کرد.

نام و نام خانوادگی

نام پدر

کد ملی

شماره شناسنامه

محل صدور

گروه هدف(عموم مردم، جمعیت تحت پوشش رشته ها و تلاشگران)

شهرستان محل سکونت

نشانی محل سکونت

شماره موبایل

 

۴- گروه های هدف لازم است، از سوی هیات ورزش همگانی شهرستان کانون اصلی سیل (برای مثال گمیشان و آق قلا در گلستان، دره شهر در ایلام، پل دختر در لرستان و غیره) و تائید هیات استان در مورد عموم مردم و ورزشکاران، مربیان، داوران و مدرسان رشته های ورزشی تحت پوشش و از سوی سازمان های اعزام کننده تلاشگران گروه های امداد و نجات، جهادی، نظامی، انتظامی و بسیج و غیره با صدور معرفی نامه رسمی معرفی گردند.

۵-هزینه دوره ها برای هموطنان شهرستان های کانون اصلی سیل در استان ها و همچنین تلاشگران عرصه امدادرسانی رایگان و برای هموطنان سایر شهرستان های استان های درگیر در سیل با ۵۰ درصد تخفیف تعیین شده است که شامل شهریه سهم هیات استان و فدراسیون می شود.

۶-هیات ها  هزینه های اجرایی دوره از جمله محل اجاره سالن و کلاس و غیره را از محل سایر درآمدها و یا جذب کمک های مادی و مالی سازمان ها و یا حامیان مالی تامین خواهند کرد.

۷-حق التدریس و ایاب و ذهاب مدرسان دوره های آموزشی رایگان سهم همت عالی مدرسان بوده و در دوره های آموزشی با تخفیف ۵۰ درصد تا سقف ۵۰ درصد حق التدریس مندرج در آئین نامه مربوطه توسط هیات به مدرسان پرداخت خواهد شد. به هر مدرس در سال ۱۳۹۸، دو دوره رایگان و یک دوره با تخفیف واگذار خواهد شد.

۸- به هیات ها و انجمن ها و مدرسان شرکت کننده در این امر خداپسندانه امتیازهای ویژه ای توسط فدراسیون در سال ۱۳۹۸ اعطاء خواهد شد.

۹-هیات ها و انجمن های تحت پوشش می توانند همایش ها و سمینارهای دانش افزایی با امتیاز بازآموزی را به نحوی پیش بینی نمایند که تمامی درآمدهای آن پس از کسر هزینه ها به عنوان کمک هیات یا انجمن به سیل زدگان اختصاص یابد. شهریه این دوره ها از کف شهریه تعیین شده در آئین نامه مربوطه تا همت عالی متقاضان (گل ریزان) قابل دریافت است.

 

سرپرست فدراسیون ورزش همگانی

افشین ملایی سفید دشتی

 

انتهای پیام /


  • ۱۶:۳۵

  • ۱۳۹۸/۰۱/۲۷

  • ۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار