برای اولین بار در کشور

برای اولین بار در کشور

کارگاه آموزشی بازیهای فکری پازلی برگزار شد

کارگاه آموزشی بازیهای فکری پازلی، برای اولین بار در کشور با حضور بیش از ۶۰ نفر از علاقمندان به بازیهای فکری از بصورت سراسری برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیونن ورزشهای همگانی ،به همت کمیته آموزش انجمن برای اولین بار در کشور کارگاه آموزشی بازیهای فکری پازلی با استقبال گسترده و حضور علاقمندان به آموزش بازیهای فکری برگزار گردید. این دوره ۳ روزه از روز چهارشنبه مورخ ۲۴ مرداد ماه از ساعت ۸ صبح آغاز گردید. ثبت نام اولیه را از طریق فراخوان عمومی از طریق سایت انجمن و مکاتبه با هیات های استانی صورت پذیرفت.
بیش از ۶۰ نفر از علاقمند بازیهای فکری از ۲۰ استان کشور در این کارگاه آموزشی حضور یافتند و زیر نظر مدرسان مجرب انجمن با نحوه آموزش بازیهای فکری پازلی آشنا شدند. مهدی پورمطلب، مجید اصغری، آرش مصلحت جو، مسیح خدابخشیان و سعید مصطفوی لایق در این دوره سرفصل های ذیل را تدریس نمودند:
آشنایی با پازل ها و مسابقات مربوط به پازل ها
حل مکعب روبیک به روش داستانی
آشنایی با پازل های چرخشی
روش ها و تکنیک های حل مکعب روبیک
پازل های چرخشی( هرم ، مکعب ۲ * ۲ ، مکعب آینه )
شایان ذکر است دکتر طاووسی رئیس محترم امور مشترک انجمن های ورزشی فدراسیون نیز در اولین روز کارگاه آموزشی از روند برگزاری دوره بازدید نمودند. دوره مذکور بصورت هم زمان در دوبخش اقایان و بانوان و با حضور مستمر نماینده محترم حراست وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید .

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار