برای تونیک ورزش مناسب برای همه افراد جامعه

برای تونیک ورزش مناسب برای همه افراد جامعه *گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان مبتکر رشته رشته ورزشی “برای تونیک” در همایش آشنایی این رشته ورزشی که برای اولین بار به میزبانی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان برگزار شد گفت: اصفهان و هیات ورزش های همگانی استان اصفهان همیشه میزبان اولین ها در کشور بوده است. بطوریکه اولین همایش علمی و همایش آشنایی با رشته برای تونیک در اینجا برگزار شد.

 برای تونیک ورزش مناسب برای همه افراد جامعه
یاسمن مویدی ادامه داد: رشته ورزشی برای تونیک برای تمام افراد جامعه مانند نابینایان، معلولین ، مبتلایان به اختلالات ژنتیکی و افراد سالم مناسب می باشد.من این رشته را با هدف صلح و دوستی در اوایل دهه ۸۰ شمسی ابداع کردم و بعد از آموزش در کشورهایی چون فرانسه ، ارمنستان و سایر کشورهای اروپایی سال گذشته فدراسیون ورزش های همگانی ” برای تونیک” را به رسمیت شناخت و در سال جاری کمیته “برای تونیک” در این فدراسیون تشکیل شد.

وی با بیان اینکه اولین همایش علمی رشته “برای تونیک “در دانشگاه آزاد خوراسگان با برگزاری جلسه پایان نامه ۴دانشجوی کارشناسی ارشد تربیت بدنی برگزار شد اظهار کرد: اصفهان همیشه جزو اولین ها در کشور بوده و هیات ورزش های همگانی استان نیز برای اولین بار اقدام به برگزاری همایش آشنایی برای توینک کرد که جادارد از آقایان امیرباقری رئیس و پورحجتی دبیر هیات ورزش های همگانی استان اصفهان برای این میزبانی تشکر و قدردانی کنم.

مبتکر رشته ورزشی برای تونیک خاطر نشان کرد : این رشته توانسته برای بیش از ۸۰۰نفر اشتغال زایی داشته باشد و با تولید پوشاک،زیورآلات و برگزاری بازارچه های مختلف برای افراد تحت عضو خود که غالبا معلولین ، نابینایان و دختران آسیب پذیرجامعه هستند درآمدزایی کند. تعدادی از اعضای ما نیز اصفهانی می باشند و توانسته اند با همکاری برخی از باشگاه هادر اصفهان محصولات خود را به فروش برسانند.

یاسمن مویدی با اشاره به تقدیر رئیس جمهور وقت فرانسه از وی به دلیل ابداع رشته برای تونیک خواهان پیگیری فدراسیون ورزش های همگانی برای معرفی این رشته کاملا ایرانی به یونسکو شد و گفت: فرانسه برای این کار پیش قدم شد ولی من مخالفت کرده و مایلم که از کشور خودم ایران این رشته به دنیا معرفی شود. برای تونیک یک رشته ورزشی کاملا ایرانی است و ابزار مناسبی برای صلح و دوستی بین دولت ها و ملت ها است.

وی اذعان کرد: رشته برای تونیک ابزار مناسبی برای آموزش و آشنایی مردم با موسیقی های اصیل ایرانی و زبان های مختلف دنیا است.

 

گزارش تصویری

 

گزارش تصویری -ورزش درای تونیک

 

 

گزارش تصویری -ورزش درای تونیک

 

گزارش تصویری -ورزش درای تونیک

 

 

گزارش تصویری -ورزش درای تونیک

 

 

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار