برای نخستین بار برگزار شدبرای نخستین بار برگزار شد


سمینار تخصصی ورزش درآب ویژه بیماری های خاص


کمیته ورزشهای درآب استان تهران برای نخستین بار سمینار ورزش درآب ویژه بیماری های خاص را در سرای محله فدک برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، این همایش با حضور دلارام آیتی رییس کمیته ورزش درآب استان تهران، آرزو نایب زاده نایب رییس کمیته ورزشهای درآب استان، هومن خدارحمی مسئول سابق این کمیته و جمعی از مدرسین و ورزشکاران رشته ورزش درآب برگزار شد.

در این همایش مدرسان این حوزه در خصوص تاثیرات ورزشهای در آب در بهبود بیماری های خاص مانند دیابت، چاقی، زنام باردار و غیره سخنرانی کرده و مطالبی را برای شرکت کنندگان بیان کردند.
در پایان به هریک از حضار گواهی حضور در سمینار از سوی هیات همگانی استان تهران اهدا شد

به همت کمیته پیلاتس و ورزشهای معلق استان تهران برگزار شد

همایش تخصصی پیلاتس و trx با محوریت طراحی تمرین، تغذیه فیزیولوژی ورزشی و حرکت درمانی

کمیته پیلاتس و ورزشهای معلق استان تهران نخستین همایش تخصصی مشترک این دو رشته را با محوریت طراحی تمرین، تغذیه فیزیولوژی ورزشی و حرکت در مرکز آموزش های شهید حیدری محله استاد معین(خانه مشق) برگزار کرد.

این همایش با حضور شیما سادات مصطفوی پور، حمید نعمتیان رییس کمیته ورزشهای معلق،مریم صدوقیان نایب رییس کمیته پیلاتس هیات ورزشهای همگانی استان تهران و نماینده شهرداری منطقه ۹ با شرکت بیش از دویست نفر از مربیان و ورزشکاران این رشته در خانه مشق استاد معین برگزار شد

در ابتدای این همایش تخصصی مصطفوی پور بابیان اینکه هیات ورزشهای همگانی در راستای ارتقا و گسترش ورزشهای نوینی چون پیلاتس و trx گام برمی دارد افزود» در این زمان که بیماری های حرکتی و جسمانی جامعه را در برگزفته همت و تلاش شما ورزشکاران و متخصصین میتواند راهکاری ارزنده و قدمی مثبت برای رفع این مشکلات جسمانی باشد.

در ادامه دکتر آقا علی نژاد و نقیبی سخنرانی هایی را با محوریت طراحی تمرین، تغذیه فیزیولوژی ورزشی و حرکت درمانی برای شرکت کنندگان ارائه دادند.

در انتهای همایش به هریک از شرکت کنندگان گواهی حضور در سمینار از طرف هیات ورزشهای همگانی استان تهران اهدا شد.

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار