برنامه های هیات ورزشهای همگانی استان یزد به مناسبت هفته تربیت بدنی

برنامه های هیات ورزشهای همگانی استان یزد به مناسبت هفته تربیت بدنی

به مناسبت هفته تربیت بدنی برنامه های متنوعی را در سطح استان یزد در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، به مناسبت هفته ملی کودک جشنواره بازی و ورزش کودکان به همت کمیته بازی و ورزش کودکان هیئت ورزشهای همگانی استان یزد، در باشگاه آرکو یزد برگزار شد.
در این همایش که با استقبال کودکان و خانواده های یزدی همراه بود، کودکان در ورزشهای ژیمناستیک، طناب کشی، داژبال و بازیهای بومی محلی شرکت کردند.
گفتنی است این همایش با حضور امین سامعی، دبیر هیئت ورزشهای همگانی استان، یوسف صباغ، رئیس کمیته بازی و ورزش کودکان، کیمیا ملک زاده، دبیر این کمیته و جمعی از مربیان ورزش کودکان در فضایی شاد و صمیمی برگزار شد.

خبر شماره ۲

فرمانده کل نیروی انتظامی استان در دیدار با مسئولان هیئت ورزشهای همگانی یزد:
مسئولان ورزش همگانی همیاران امنیت اجتماعی هستند

به مناسبت هفته گرامیداشت نیروی انتظامی، رئیس، نایب رئیس و دبیر هیئت ورزشهای همگانی استان یزد با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد با سردار میرحیدری فرمانده کل این نیرو دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار که با حضور، امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان، سیدحسین سیدعربی، نایب رئیس هیئت استان و رئیس هیئت شهرستان یزد و امین سامعی، دبیر این هیئت همراه بود، سردار میرحیدری در سخنانی با اشاره به نقش ورزش در سلامت جامعه ادامه داد: لازمه امنیت، سلامت جامعه است و این موضوع این پیام مهم را دارد که تا جامعه سالمی نداشته باشیم، وجود امنیت در جامعه بی فایده است.
وی ادامه داد: کار ورزش همگانی بسیار ارزنده است، هم از نگاه دینی و هم از نگاه علمی که آنها همیاران سلامت جامعه هستند و از این جهت همه دستگاه ها باید به این نهاد کمک کنند و نیروی انتظامی به صورت تمام عیار از فعالیتهای ورزش همگانی به خصوص برای پوشش امنیتی، انتظامی و ترافیکی این همایشها پشتیبانی می کند.
فرمانده نیروی انتظامی استان در ادامه سخنانش با اشاره به حضور کثیر مردم در همایشهای ورزش همگانی ادامه داد: مردم حاظر در این همایش ها می توانند از این طریق مطالباتشان را به گوش پلیس برسانند و پلیس نیز می تواند مطالب به روز امنیتی را برای مردم بازگو نماید.
سردار میرحیدری ادامه داد: ما آمادگی داریم، مطالب تخصصی پلیسی در همه زمینه ها مانند پلیس فتا، راهنمایی و رانندگی، آگاهی، مواد محدر و … را با حضور کارشناسانمان در همایشهای ورزشی به صورت خلاصه به مردم انتقال دهیم تا شاهد بزه کمتری در اجتماع باشیم که به حق ورزش همگانی می تواند جلوی بسیاری از آسیب ها را بگیرد.
این مقام ارشد نظامی در ادامه سخنانش به لزوم وجود آمادگی بدنی در نیروهای پلیس ادامه داد: بعد از ایمان و تقوا، آمادگی جسمانی برای نیروی پلیس بسیار مهم و حیاتی است و به این موضوع بسیار اهمیت دارد که هیئت همگانی با همکاری نیروی انتظامی می تواند در این زمینه نیز به پلیس بسیار کمک کند.
مسئولان نیروی انتظامی نیز در سخنانی با تبریک هفته نیروی انتظامی، به فعالیت های این هیئت در استان اشاره کردند و آمادگی خود را برای همکاری با نیروی انتظامی استان اعلام کردند.

خبر شماره ۳

برگزاری همایش ایروبیک سالمندان در مرکز ترنج یزد

همایش ایروبیک سالمندان به همت کمیته ایروبیک هیئت ورزشهای همگانی یزد در مرکز توانبخشی سالمندان یزد برگزار شد.
در این همایش که با حضور زهره باقرزاده، رئیس کمیته ایروبیک استان و نیز اشرف باقیانی، فرزانه قطبی زاده، و فائزه عابدینی، از مربیان ایروربیک یزد و همچنین بانوان سالمند عضو این مرکز برگزار شد، شرکت کنندگان زیر نظر مربیان به انجام حرکات ایروبیک پرداختند.
انجام حرکات ورزشی ساده و آرام از جمله حرکات ایروبیکی بود که بانوان سالمند به انجام آنها پرداختند.

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار