برندگان مسابقه تفریحی پینت بال مشخص شدند

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان کمیته پینت بال این هیات با همکاری کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان مسابقات تفریحی پینت بال پانزده سال به بالا برگزار کرد.

رئیس کمیته پینت بال هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: یازده تیم در گروه مردان از شهرستان اصفهان در این رقابت ها حضور پیدا کردند که نسبت به سال گذشته شاهد کاهش تعداد تیم ها بودیم. در گروه بانوان نیز به دلیل عدم استقبال برای شرکت در مسابقات و به حد نصاب نرسیدن تعداد شرکت کنندگان ، مسابقه ای برگزار نشد.

مجتبی کشانی ادامه داد: کمیته پینت بال با همکاری کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان در باغ جوان مسابقات پینت بال تفریحی را درسطح آماتور برگزار کرد که با وجود تبلیغات زیاد ، تعداد تیم های شرکت کننده نسبت به سال های گذشته کاهش چشمگیری داشت.

وی با باین اینکه هزینه ورزش پینت بال زیاد است افزود: مردم شناخت زیادی از ورزش پینت بال ندارند، جدای از آن که این ورزش هزینه زیادی دارد. بخصوص در زمینه تهیه توپ های رنگی. در ورزش های گران دیگر مانند اسکی و هاکی و غیره ، هزینه های صرف شده جهت تهیه تجهیزاتی است که تا مدت ها استفاده می شود. اما در ورزش پینت بال جدای از مبالغ سنگین برای تهیه لباس و تفنگ مخصوص، هزینه تهیه هربار توپ رنگی نیز سبب شده تا اقبال به این ورزش زیاد نباشد.

وی خاطرنشان کرد: با این حال هستند افرادی که تمایل به انجام ورزش مفرح و هیجان انگیز پینت بال دارند. درست مانند شرکت کنندگان در مسابقات تفریحی پینت بال که جمعه سیزدهم شهریورماه در باغ جوان برگزار شد. یازده تیم پنج نفره با پرداخت ورودی ۵۰ هزارتومان برای هر تیم در رقابت ها حضور یافتند. هزینه هر بسته ۵۰۰ تا توپ رنگی هم ۸۰ هزارتومان بود که به دلیل مسابقات با تخفیف به قیمت ۵۰ هزارتومان در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.

رئیس کمیته پینت بال هیات ورزش های همگانی استان اصفهان یادآور شد: تیم های داتیس روی سکوی قهرمانی ایستاد تیم مصباح دوم و تیم ذوالفقار سوم شد.کاپ اخلاق هم به تیم طاها رسید.سرداور این رقابت ها نیز فرهاد صمصامی بودند.

 

گالری تصاویر

[widgetkit id=19]

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار