برگزاری کارگاه آموزشی با همکاری کمیسیون ملی یونسکو

برای اولین بار در استان اصفهان

برگزاری کارگاه آموزشی با همکاری کمیسیون ملی یونسکو

دفتر آموزش و پژوهش با همکاری کمیسیون ملی یونسکو کارگاه آموزشی یک روزه ای با عنوان ” جایگاه اجتماعی زن در توسعه ملی و بین المللی ” با حضور خانم دکتر ژانت الیزابت بلیک عضو هیئت علمی کرسی حقوق بشر، صلح و دموکراسی یونسکو در ایران، آقای دکتر سعیدآبادی دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو،خانم دکتر مهنام رئیس اداره علوم اجتماعی و انسانی کمیسیون یونسکو و تنی چند از اساتید و صاحبنظران در تاریخ ۲۴/۰۹/۹۳ از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل سالن همایش دانشگاه علوم پزشکی برگزار می نماید.

متقاضیان پس از واریز وجه ۸۰۰٫۰۰۰ ریال به ازای هر نفر به حساب شماره ۱۰۷۸۷۰۰۸ نزد بانک ملت به نام سید محمد رضا منصوری، به سایت www.esfahanpajuhesh.ir مراجعه نموده و ثبت نام نمایند سپس فیش ارسالی را به همراه اسامی شرکت کنندگان به شماره ۳۲۶۱۲۲۱۲ و یا ۳۲۶۰۷۰۳۰ فکس نمایند.(حتی المقدور اسامی فراگیران به همراه عنوان کارگاه، بر روی فیش قید گردد).

کارگاه مربوطه به صورت دو زبانه( انگلیسی و فارسی) برگزار گردیده و در پایان، گواهینامه آموزشی با امضای دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو به فراگیران اعطاء خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از ساعت ۳۰/۱۴-۸ با شماره ۳۲۶۰۷۰۳۲ سرکار خانم قربانی پور تماس حاصل فرمائید.

توجه:۱- چنانچه فراگیران موفق به واریز وجه ثبت نام نشدند می توانند در روز شروع کارگاه وجه خود را توسط دستگاه pos واریز نموده و کارت شناسایی ورود به کارگاه را دریافت نمایند.

۲-دانشجویان دانشگاههای استان با ارائه کارت دانشجوئی از تخفیف ۵۰% برخوردار می باشند.

۳- ورزشکاران و مربیان نیز می توانند با پرداخت ۵۰۰۰۰۰ریال در این همایش شرکت و گواهی حضور در کارگاه دریافت نمایند.

موارد جالب

برگزاری کلاس مربیگری ورزش صبحگاهی

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان کمیته ورزش صبحگاهی این هیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار