برگزاری لیگ‌های جدید در سازمان آمادگی جسمانی/ لیگ تندرستی دستاورد بزرگی بود


رئيس سازمان آمادگی جسمانی و روشهای تمرینی از برنامه ريزي به منظور طراحی و اجرای رقابتهاي ليگ در رشته هاي زيرمجموعه این سازمان در سال جاري خبر داد.

محمد مرادی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ضمن بیان مطلب فوق افزود: به لطف خداوند متعال، برنامه محوربودن فدراسیون و تلاش خانواده بزرگ ورزشهای همگانی در سراسر كشورسال قبل سرشار از موفقیت بود و از همه مهم تر شاهد زنده شدن مجدد انگیزه ها برای خدمت به مردم در این حوزه حساس و استراتژیک بوديم.

مرادی در این خصوص ادامه داد:  تجربه موفق سال گذشته ثابت کرد اگر رأس هرم در هر مجموعه ای توانمند باشد و با بهره گیری از تجارب مرتبط و برنامه ریزی دقیق سازمان را راهبری کند، قائده هرم نیز به خوبی فعالیت خواهد نمود و این همان توقعی است که مردم خوب كشورمان دارند و در نهايت حرکت، رو به جلو و پیشرفت و ارتقا؛ خروجی نهايي كار خواهد بود.

مرادی با ابراز رضايت از برنامه هاي سال گذشته سازمان علي الخصوص طراحي و اجراي ليگ تندرستي تصريح کرد: خدا را شاکریم که نخستین دوره لیگ تندرستی با رضایتمندی مردم همراه شد که این رضایت بزرگترین دستاورد برای ما محسوب می‌شود.

رئیس سازمان آمادگی جسمانی و روشهاي تمريني ادامه داد: از هیئت‌های استانی و شهرستانی و کمیته‌های کشوری که در این لیگ کاری کردند کارستان تشکر ویژه دارم.  بدون اغراق باید گفت که این عزیزان برای کمک به تندرستي مردم و فعال شدن آنها و کاهش کم تحرکی از جان مایه گذاشتند. تلاش‌هایی که در ماههای اخیر انجام شد در تاریخ ورزش ایران ثبت خواهد شد و آیندگان قضاوت واقعی را در این خصوص انجام خواهند داد.

مرادي در پايان با تشكر از حمايت هاي دكتر ملايي رياست فدراسيون فدراسيون گفت: در سال جاري علاوه بر اجراي طرح جديد و متفاوت ليگ تندرستي، برنامه هاي ديگري نيز پيش بيني شده كه از آن جمله مي توان به برگزاري نخستين دوره ليگ در حداقل ٥ رشته از رشته هاي سازمان آمادگي جسماني اشاره نمود كه آيين نامه و زيرساخت برگزاري ليگ يوگا به عنوان نخستین رشته، نهايي شده و اين رويداد جديد طي روزهاي آتي استارت خواهد خورد و ساير ايونت هاي ذكر شده نيز در زمان مقتضی اجرايي خواهند شد.


  • ۰۹:۴۰

  • ۱۴۰۰/۰۲/۰۶

  • ۱۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار