برگزاری اولین دوره آموزشی لیوان چینی در اصفهان

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان اولین دوره کارگاه آموزشی لیوان چینی برای مربیان تربیت بدنی آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار شد.

بی شک خیلی از مردم در اخبار و برنامه های سرگرم کننده فیلم و تصاویری از مسابقات لیوان چینی دیده اند. مسابقاتی که در آن شرکت کنندگان تعدادی لیوان رنگی را روی هم می چینند و در این رقابت ها سرعت عمل و مهارت در چینش تعیین کننده برنده است.

از سال ۱۳۸۸ گروه لیوان چینی در انجمن کمیته ورزشهای تفریحی ومهارتهای فردی نمایشی فدراسیون ورزش های همگانی تشکیل شد و تا کنون چهار دوره مسابقات قهرمان کشوری نیز تحت این عنوان برگزار شده است که چهارمین دوره این رقابت ها نیز به صورت غیرمتمرکز در اصفهان بوده است.

رئیس کمیته ورزشهای تفریحی ومهارتهای فردی نمایشی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام خبر برگزاری اولین کارگاه آموزشی در اصفهان گفت:اولین بار است که با همکاری و هماهنگی آموزش و پرورش استان اصفهان برای مربیان تربیت بدنی استان کارگاه لیوان چینین برگزار کردیم و امیدواریم مربیان حاضر در این دوره بتوانند رشته لیوان چینی را به دانش آموزان نیز آموزش دهند.

احمد پورحجتی ادامه داد: این کارگاه طی دو روز دهم و یازدهم اردیبهشت ماه در ورزشگاه انقلاب برگزار شد. مدرس دوره آقای محمد محمدی مسئول گروه لیوان چینی در انجمن ورزشهای تفریحی ومهارتهای فردی نمایشی فدراسیون ورزش های همگانی بودند .

وی افزود: بعد از کارگاه آموزشی لیوان چینی قصد داریم دوره مربیگری لیوان چینی را نیز با هماهنگی فدراسیون برگزار نماییم که تاریخ دقیق آن به زودی اعلام خواهد شد.

 

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار