برگزاری اولین نشست هم اندیشی مسئولین کمیته های گردشگری-ورزشی

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان اولین نشست هم اندیشی مسئولین کمیته های گردشگری-ورزشی و راهنمایان اردوهای گردشگری استان اصفهان با حضور رئیس انجمن گردشگری-ورزشی فدراسیون ورزش های همگانی و اعضاء هیات ورزش های همگانی استان اصفهان برگزار شد.

در این جلسه که روسای کمیته های گردشگری-ورزشی هیات های همگانی شهرستان های استان اصفهان و تنی چند از راهنمایان گردشگری و بعضا روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها حضور داشتند ،حضار با معرفی خود و جاذبه های گردشگری منطقه ای که در آن مسئولیت دارند، موانع پیش روی گردشگری –ورزشی را مطرح کردند.

در این جلسه که رضا خوش سرور رئیس انجمن گردشگری –ورزشی فدراسیون ورزش های همگانی حضور داشت ، شرکت کنندگان به ضعف ها و موانع پیش روی رشته گردشگری-ورزشی اشاره کردند و از توانایی های خودبرای همکاری با فدراسیون و توسعه گردشگری ورزشی سخن گفتند.

بزرگ ترین مشکل مطرح شده در این جلسه ، نا شناخته بودن رشته گردشگری –ورزشی در بین مسئولان ورزشی و گردشگری کشور و استان بود که به گفته رضا خوش سرور تفاهم نامه های خوبی با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و سازمان فنی و حرفه ای جهت توسعه و رونق هرچه بیشتر این رشته منعقد شده است.

امیر نوربخش باقری رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان که به دلیل ماموریت کاری نتوانسته بود از ابتدا در این جلسه حضور داشته باشد به حاضرین در جلسه پیوست. درپایان نیز رئیس انجمن گردشگری-ورزشی از امیر باقری به دلیل همکاری های گسترده و قابل تقدیر او و همکارانش در هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با انجمن گردشگری-ورزشی و فدراسیون ورزش های همگانی تقدیر کرد.

رضا خوش سرور نیز لوح سپاسی به مهران سلطان الکتابی رئیس کمیته گردشگری-ورزشی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان برای کسب رتبه برتر در بین کمیته های گردشگری-ورزشی تمام هیات های کشور به دلیل عملکرد قابل تقدیر این کمیته در سه ماهه سوم سال۹۳ اهداء کرد.

در این مراسم از سعیدافشاری مسئول کارگروه آموزش و مسئول فناوری و اطلاعات انجمن که اصالتا اصفهانی هستند تقدیر شد.

هیات ورزش های همگانی استان اصفهان نیز از رئیس اداره ورزش و جوانان سمیرم و رئیس کمیته گردشگری-ورزشی این شهرستان و همچنین حسن جعفری رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان اصفهان تقدیر کرد.

[widgetkit id=15] 

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار