برگزاری اولین همایش ورزش صبحگاهی بانوان در پارک باغ ملی یزد

برگزاری اولین همایش ورزش صبحگاهی بانوان در پارک باغ ملی یزد

اولین همایش ورزش صبحگاهی بانوان در پارک باغ ملی به مناسبت عید سعید قربان و هفته دولت به همت هیئت ورزشهای همگانی یزد، صبح امروز اول شهریور ماه در این پارک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، در این همایش صبحگاهی که با حضور الهه جورابی، عضو هیئت رئیسه شورای شهر یزد، مائده سعیدی، نایب رئیس بانوان هیئت ورزشهای همگانی استان یزد و گروهی از بانوان همراه بود، شرکت کنندگان به انجام ورزش صبحگاهی پرداختند.

گفتنی است ورزش بانوان از اولویت های اصلی هیئت ورزشهای همگانی یزد است که با همت بانوان یزدی رو به گسترش است.

** همایش سه شنبه ها با فریزبی در پارک آزادگان یزد برگزار شد

همایش هفتگی سه شنبه ها با فریزبی که در پارکهای مختلف شهر یزد اجرا می شود، سه شنبه این هفته در پارک آزادگان برگزار شد.

در همایش این هفته که با حضور مینا رمضانی، مدرس رسمی فریزبی فدراسیون ورزشهای همگانی کشور برگزار شد، عموم علاقه مندان ضمن بازی فریزبی با فنون و قوانین حرفه ای آن نیز آشنا شدند

گفتنی است هفته گذشته اولین دوره مربیگری درجه ۳ بانوان کشور در یزد با حضور علاقه مندان از سراسر کشور با مدیریت خانمها آتوسا گرجی و دلاوری برگزار شد.

***همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های یزد در ایستگاه ۱۱۸

صدو هجدهمین همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های یزد به مناسبت اعیاد قربان و غدیر، به همت هیئت ورزشهای همگانی یزد و به میزبانی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد صبح امروز اول شهریور ماه ۹۷ برگزار شد.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; این همایش صبحگاهی که اکنون به عدد ۱۱۸ رسیده است، از ۱۲ نقطه شهر یزد آغاز شده و دوچرخه سواران به صورت گروهی از محله های امامشهر، نعیم آباد، صفائیه، خلف باغ، اسکان، نظرکرده، کسنویه، اکبرآباد، شهرک رزمندگان، خیر آباد و بلوار نواب صفوی در همایش حضور پیدا کرده و با تجمع در محل میدان باغ ملی حرکت خود را آغاز کردند.

در ادامه دوچرخه سواران حرکت خود را از میدان باغ ملی آغاز کرده و با عبور از بلوار شهید صدوقی، میدان باهنر و بلوار شهید پاکنژاد به حرکت خود در محل پارک غدیر پایان دادند.

در پایان این همایش که با حضور عباس ملازینلی، مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری یزد و معاونین این سازمان، سیدحسین سیدعربی، رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان یزد، جمع زیادی از دوچرخه سوارن و با اجرای محمد تخته دار، آقای خاص انرژی برگزار شد، به قید قرعه ۲۵ حواله خرید لوازم ورزشی به شرکت کنندگان اهدا شد. همچنین ۱۰۰ بلیط استخر به محله های فعال در همایش و ۲۰۰ بلیط بازی کامپیوتری وی آر کلاب نیز به همه نوجوانان شرکت کننده اهدا شد.

گفتنی است، هفته آینده همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های یزد، به میزبانی آقای گجراتی در محله نعیم آباد و با اهدای ۵۰ کمک هزینه سفر مشهد مقدس به شرکت کنندگان در روز عید سعید غدیر خم برگزار خواهد شد.

انتهای پیام /

انتهای پیام /

خبر شماره ۲

همایش سه شنبه ها با فریزبی در پارک آزادگان یزد برگزار شد

&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; همایش هفتگی سه شنبه ها با فریزبی که در پارکهای مختلف شهر یزد اجرا می شود، سه شنبه این هفته در پارک آزادگان برگزار شد.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در همایش این هفته که با حضور مینا رمضانی، مدرس رسمی فریزبی فدراسیون ورزشهای همگانی کشور برگزار شد، عموم علاقه مندان ضمن بازی فریزبی با فنون و قوانین حرفه ای آن نیز آشنا شدند.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; گفتنی است هفته گذشته اولین دوره مربیگری درجه ۳ بانوان کشور در یزد با حضور علاقه مندان از سراسر کشور با مدیریت خانمها آتوسا گرجی و دلاوری برگزار شد.

خبر شماره ۳

همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های یزد در ایستگاه ۱۱۸

&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; صدو هجدهمین همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های یزد به مناسبت اعیاد قربان و غدیر، به همت هیئت ورزشهای همگانی یزد و به میزبانی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد صبح امروز اول شهریور ماه ۹۷ برگزار شد.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; این همایش صبحگاهی که اکنون به عدد ۱۱۸ رسیده است، از ۱۲ نقطه شهر یزد آغاز شده و دوچرخه سواران به صورت گروهی از محله های امامشهر، نعیم آباد، صفائیه، خلف باغ، اسکان، نظرکرده، کسنویه، اکبرآباد، شهرک رزمندگان، خیر آباد و بلوار نواب صفوی در همایش حضور پیدا کرده و با تجمع در محل میدان باغ ملی حرکت خود را آغاز کردند.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در ادامه دوچرخه سواران حرکت خود را از میدان باغ ملی آغاز کرده و با عبور از بلوار شهید صدوقی، میدان باهنر و بلوار شهید پاکنژاد به حرکت خود در محل پارک غدیر پایان دادند.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در پایان این همایش که با حضور عباس ملازینلی، مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری یزد و معاونین این سازمان، سیدحسین سیدعربی، رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان یزد، جمع زیادی از دوچرخه سوارن و با اجرای محمد تخته دار، آقای خاص انرژی برگزار شد، به قید قرعه ۲۵ حواله خرید لوازم ورزشی به شرکت کنندگان اهدا شد. همچنین ۱۰۰ بلیط استخر به محله های فعال در همایش و ۲۰۰ بلیط بازی کامپیوتری وی آر کلاب نیز به همه نوجوانان شرکت کننده اهدا شد.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; گفتنی است، هفته آینده همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های یزد، به میزبانی آقای گجراتی در محله نعیم آباد و با اهدای ۵۰ کمک هزینه سفر مشهد مقدس به شرکت کنندگان در روز عید سعید غدیر خم برگزار خواهد شد.

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار