برگزاری اولین کارگاه ملی طراحی بازی های حرکتی کودکان در قشم


رییس هیات ورزش های همگانی منطقه آزاد قشم برگزاری اولین دوره کارگاه ملی طراحی سیستماتیک بازی های حرکتی هدفمند کودکان در منطقه آزاد قشم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل ازروابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، سمیه شهبازیان با بیان این مطلب اظهار کرد: مدرس این دوره آموزشی دکتر امین غلامی رییس کانون علمی، بازی و ورزش کودکان در ایران برای نخستین بار در استان هرمزگان و به میزبانی منطقه آزاد قشم برگزار شد.

وی ادامه داد: این دوره آموزشی با حضور ۶۰ مربی در دو نوبت صبح و عصر با رعابت تمامی پروتکل های بهداشتی به صورت تئوری و عملی در مرکز بین المللی رشد منطقه آزاد قشم برگزار گردید. به گفته رییس هیات ورزش های همگانی منطقه آزاد قشم؛ هدف از برگزاری این دوره دانش افزایی معلمان، مربیان مهد کودک و باشگاه هایی ورزشی در نحوه آموزش به کودکان بود.

گفتنی است، در پایان این دوره با حضور آقایان غلامی و حسین زاده و سمیه شهبازیان رئیس هیات ورزش های همگانی منطقه آزاد قشم و فائزه بندگار مسئول کمیته توسعه فعالیت بدنی و ورزش کودکان به شرکت کنندگان گواهینامه شرکت در دوره و لوح تقدیر اهداء شد.

انتهای پیام/


  • ۱۲:۲۱

  • ۱۳۹۹/۱۰/۰۸

  • ۳۶

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار