برگزاری جشنواره توپ من، توپ تو در قزوین

برگزاری جشنواره توپ من، توپ تو در قزوین

جشنواره«توپ من، توپ تو» در استان قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، رئیس بانوان هیات ورزش های همگانی استان قزوین با اشاره به برگزاری جشنواره ملی«توپ من، توپ تو »در استان قزوین اظهار کرد: این جشنواره بمناسبت گرامیداشت هفته ملی کودک و هفته تربیت بدنی ۲۲مهر ماه از ساعت۱۰ الی۱۲ در سالن شهید بابایی برگزار شد.
محمد رضائی با اشاره به اهدف برگزاری این جشنواره در استان خاطرنشان کرد: آشنایی کودک با فرهنگ انفاق از سنین پایین، ترویج فرهنگ بازی های حرکتی بین کودکان و والدین، افزایش آگاهی جامعه نسبت به اهمیت بازی حرکتی در رشد همه جانبه کودکان، فراهم آوردن ابزار بازی برای کودکان مناطق کم برخوردار ، تقویت و ترویج فرهنگ همیاری بین کودکان و والدین و آموزش فرهنگ کار گروهی از جمله اهداف برگزاری این جشنواره می باشد.

وی یادآور شد: این جشنواره با استقبال بی نظیر و حضور بیش از ۶۰۰ کودک از مهدها و پیش دبستانی های استان برگزار شد که هر یک از شرکت کنندگان یک عدد توپ نو جهت جمع آوری برای اهدا به کودکان نیازمند به همراه داشتند.
رضائی در ادامه افزود: چندین بازی با توپ توسط مسئول کمیته بازی و ورزش کودکان هیات ورزش های همگانی استان اجرا شد که کودکان پس از بازی این توپ ها را جهت اهدا به کودکان مناطق کم برخوردار استان و کشور اهدا نمودند.
انتهای پیام/

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار