برگزاری جلسه تودیع و معارفه ریاست کمیته پیلاتس استان اصفهان

برگزاری جلسه تودیع و معارفه ریاست کمیته پیلاتس استان اصفهان

برگزاری جلسه تودیع و معارفه ریاست کمیته پیلاتس استان اصفهان

در روز دوشنبه مورخ ۹۲/۰۲/۳۰ جلسه تودیع و معارفه ریاست کمیته پیلاتس استان اصفهان با حضور جناب آقای امیر، نوربخش باقری رئیس هیئت ورزش های همگانی استان، جناب آقای فریضه نائب رئیس هیئت، جناب آقای پورحجتی دبیرهیئت ورزشهای همگانی استان، جناب آقای آهنی نایب رئیس اسبق کمیته پیلاتس استان و کلیه اعضاء و مربیان کمیته پیلاتس استان اصفهان برگزار گردید .

جناب آقای امیر باقری در ابتدای سخنرانی خطاب به اعضای جدید کمیته، همکاری دلسوزانه، به کارگیری مربیان جدید بر اساس شایستگی ایشان و امتیازدهی به باشگاههای برتر را خواستار شده و از بازرس جدید کمیته انتظار رسیدگی به تخلفات وتلاش برای هدایت و تصحیح عملکرد باشگاهها را داشتند. در خاتمه پس از قدردانی از زحمات بی شائبه و تودیع سرکار خانم شیرکول ، رئیس اسبق کمیته پیلاتس استان ، با معرفی سرکار خانم نادیا ذوالفقاری ، مسئولیت سنگین ریاست کمیته استان را به ایشان سپردند.

جلسه با ایراد سخنرانی سرکار خانم ذوالفقاری ادامه یافت. ایشان ضمن سپاس از خداوند متعال بابت در اختیار نهادن فرصت خدمت به جامعه ورزشی، از جناب آقای امیر باقری و سرکار خانم شاکری فرد جهت اعتماد در سپردن این مسئولیت تشکر نموده و با قدردانی از سرکار خانم شیرکول و تشکر ویژه از سرکار خانم بهاره عطری، استاد و بنیانگذار ورزش پیلاتس در ایران، به معرفی ورزش پیلاتس و ذکر تاریخچه مختصری از آن پرداختند. در این راستا اشاراتی به وضعیت ابتدایی شروع ورزش پیلاتس در استان اصفهان در سال ۱۳۸۷ که با ۴ نفر مربی و ۱۰باشگاه فعال شد داشتند و افزودند که بدون شک آمار امروزی با بیش از ۵۸ نفر مربی و ۷۰ باشگاه فعال در این زمینه و قریب به ۴۳۵۰ نفر پیلاتسکار فعال، گویای اراده و تلاش بی وقفه مسئولین در سالهای گذشته میباشد.

ایشان اعضای جدید کمیته استان را معرفی نموده و در خاتمه اهداف تمامی فعالیتها و رسالت مقدس پیلاتس را سلامت جامعه دانستند و از کلیه مربیان و مسئولین امر، ترویج وگسترش فرهنگ این ورزش نوین را در راستای اهداف فوق خواستار شدند.

isfehan02

در حضور مسئولین مدارک مربیگری ۶ نفر از مربیان اهدا شد و در پایان مراسم حکم ریاست سرکار خانم ذوالفقاری به دست جناب آقای امیر باقری تقدیم ایشان گردید.

خانواده پیلاتس استان سلامتی و موفقیتی روزافزون را برایشان آرزومند است.

روابط عمومی کمیته پیلاتس استان اصفهان

isfehan03

 

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار