برگزاری جلسه روسای کمیته های هیات ورزش های همگانی استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان جلسه روسای کمیته ها روز یکشنبه هجده مرداد ماه با حضور نایب رئیسان و دبیر این هیات برگزار شد.

در این جلسه روسای ۱۶ کمیته ورزشی و نواب آنها حضور داشتند و مشکلات و مسائل مهم مدنظرخود را مطرح کردند. نسیرین شاکری فر نایب رئیس گروه بانوان و مسئول کمیته آموزش، حمید فریضه نایب رئیس گروه مردان و رئیس کمیته پیلاتس و احمد علی پورحجتی دبیر هیات و رئیس کمیته هنرهای فردی در جلسه حاضر بودند و به عنوان مسئول به سوالات و مشکلات روسا و نواب شان پرداختند.

مشکل عمده حاضرین درجلسه از جمله رئیس کمیته گردشگری ورزشی ، ماهیگری ورزشی، آمادگی جسمانی و ایروبیک ، یوگا و ورزش و بازی های الکترونیک عدم همکاری هیات ورزش های همگانی شهرستان ها با کمیته های هیات استان بود.شکاف عمیقی بین هیات وزش های همگانی در شهرستان ها با هیات استان احساس می شود. مشکلی که بخش اعظم آن به مسائل مالی و زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری مربوط می شود.

مبحث مطرح شده دیگر در این جلسه عدم فعالیت کمیته های ورزشی در هیات های ورزش همگانی سایر شهرستان های استان بود که خانم شاکری فرد از روسای کمیته های استانی خواست تا قبل از اتمام هفته  ، لیستی از روسای فعال ، غیر فعال و کمیته های بدون مسئول در شهرستان ها را تهیه و به دفتر هیات ارسال نمایند تا برای تعامل بهتر نسبت به لیست ارسالی برنامه ریزی های لازم انجام شود.

مهران سلطان الکناب رئیس کمیته گردشگری ورزشی و محمدمهدی کاظمی رئیس کمیته ورزش و بازی های الکترونیک نیز خواهان تعامل هرچه بیشتر کمیته ها با یکدیگر جهت برگزاری همایش و مسابقات ورزشی شدند.

 

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار