برگزاری دوره مربیگری درجه ۳ ورزش های آبی


به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان کمیته ورزش های آبی استان اصفهان در نظر دارد یک دوره کلاس مربی گری درجه سه ورزش های آبی(آمادگی جسمانی و ایروبیک در آب) ویژه بانوان و آقایان را با شرایط و مقررات زیر برگزار نماید. واجدین شرایط می توانند از طریق مراجعه به سایت هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در بخش کمیته ورزش های آبی ، قسمت پیشنهاد دوره گزینه دوره مربیگری درجه ۳ ورزش ها ی آبی را انتخاب نموده و نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند.

شرایط و مقررات شرکت در دوره:

۱-      حداقل سن ۲۲ و حداکثر ۵۰ سال

۲-      دارا بودن حداقل یکی از گواهینامه های مربی گری درجه ۳ شنا (یا درجه ۲ نجات غریق) ، مربی گری درجه ۳ آمادگی جسمانی(یا ایروبیک) .

۳-      در صورت نداشتن یکی از موارد شماره ۲، دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات رشته تربیت بدنی در مقاطع کارشناسی و بالاتر .

  • نکته اول : افرادی که دارای مدرک فوق دیپلم تربیت بدنی بوده یا دانشجوی رشته تربیت بدنی می باشند، در صورت ارائه ریز نمرات دروس تئوری بر اساس آیین نامه آموزشی و ریز نمره قبولی در دروس آمادگی جسمانی و شنا مجاز به ثبت نام در دوره هستند.
  • نکته دوم: متقاضیان شرکت در دوره می بایست از آشنایی کامل با آب و توانایی مطلوب شنا برخوردار بوده و در آزمون ورودی شامل مهارتهای حرکتی و آمادگی جسمانی در آب قبول شوند.
  • کلیه واجدین شرایط پس از ثبت نام اولیه و پرداخت مبلغ ۲۰۰،۰۰۰ ریال در آزمون ورودی شرکت نموده و در صورت قبولی در آزمون به کلاس مربی گری وارد خواهند شد.
  • آزمون ورودی شامل ۲۵ متر شنا با اجرای صحیح تکنیک، پای دوچرخه به مدت یک دقیقه و سپری کردن تست های آمادگی جسمانی در آب می باشد.

    در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد متقاضیان با آنان جهت شرکت در آزمون تماس گرفته خواهد شد و بر اساس الویت دارا بودن هر دو مدرک مربی گری شنا و آمادگی جسمانی یا تحصیلات در رشته تربت بدنی ثبت نام صورت خواهد گرفت.

سایر اطلاعات مرتبط با دوره از قبیل هزینه، مدت زمان، محل و تاریخ برگزاری متعاقبا پس از تکمیل ظرفیت در همین سایت اعلام خواهد شد.

موارد جالب

برگزاری کلاس مربیگری ورزش صبحگاهی

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان کمیته ورزش صبحگاهی این هیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار