ورزشهای آبی ناشناخته است

برگزاری دوره مربیگری ورزشهای آبی

 ورزشهای آبی ناشناخته است

به گزار روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان دوره مربیگری ورزشهای آبی با گرایش آمادگی جسمانی و ایروبیک در آب در باشگاه و استخر پرواز در حال برگزاری است.

 ورزشهای آبی ناشناخته است

هیات ورزش های همگانی در راستای ارتقاء دانش فنی اعضای کمیته ورزش در آب این هیات ،اقدام به برگزاری دوره مربیگری ورزشهای آبی برای گروه بانوان کرده است.

در این دوره ۲۴ نفر از مربیان شنا و غریق نجات ها زیر نظر خانم عفت لطفی پور رئیس انجمن ورزشهای آبی فدراسیون ورزش های همگانی با شیوه ها و قوانین این انجمن تازه تاسیس آشنا می شوند.

دوره مربیگری ورزشهای آبی ۶ روزه است که از سه شنبه ۱۳ اسفندماه آغاز شده و تا روز یکشنبه ۱۸ اسفند ادامه دارد.کلاس هابه صورت تئوری و عملی برگزار می شود در باشگاه و استخرپرواز برگزار می شود.

 ورزشهای آبی ناشناخته است

نایب رئیس بانوان هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با حضور در کلاس تئوری دوره مربیگری ورزشهای آبی ضمن تشکر از خانم لطفی پور برای تدریس در این دوره گفت: ایشان یکی از بهترین و برجسته ترین مربیان و اساتید ورزشهای آبی هستند.

نسرین شاکری فر افزود: امیدوارم از تک یک لحظه های حضور در دوره مربیگری ورزشهای آبی استفاده و بهره کافی را ببرید زیرا این دوره با یک وقفه طولانی در برگزاری مواجه شد و حالا با تدریس رئیس انجمن ورزشهای آبی درحال برگزاری است.

موارد جالب

برگزاری کلاس مربیگری ورزش صبحگاهی

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان کمیته ورزش صبحگاهی این هیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار