برگزاری مسابقات قهرمانی آمادگی جسمانی استان اصفهان

برگزاری مسابقات قهرمانی آمادگی جسمانی استان اصفهان

 برگزاری مسابقات قهرمانی آمادگی جسمانی استان اصفهان

مسابقات قهرمانی آمادگی جسمانی استان اصفهان به میزبانی کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در ورزشگاه امیریه برگزار شد.

 

رئیس کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: این بازی ها هشت و سه دقیقه روز چهارشنبه ششم شهریور ماه در سالن ورزشگاه امیریه با حضور ۱۶ تیم از سراسر استان آغاز شد .

دکتر سیروس سمیعی افزود: ۱۳۰ نفر در این رقابت ها به صورت گروهی و انفرادی با هم رقابت کردند که در مجموع افراد برتر برای تشکیل تیم استان به اردو دعوت خواهند شد.

وی ادامه داد: به کل استان فراخوان مسابقه را فکس کردیم و باید گفت امسال نسبت به سال ۹۱ با استقبال چشمگیری از سوی باشگاه ها و سایر شهرستان ها مواجه شدیم چراکه سال قبل تنها ۶۰ شرکت کننده داشتیم. درحالیکه برای این دوره ۱۳۰ نفر ثبت نام کردند.

سمیعی با بیان اینکه حتی افراد اوت شده شانس حضور در تیم منتخب استان اصفهان را دارند تاکید کرد: آمادگی جسمانی رشته ای نیست که افراد خاصی به طور ثابت در تیم جای داشته باشند. بلکه در هر دوره از مسابقات هر فردی می تواند بسته به شرایط بدنی اش عضو تیم استان اصفهان بشود. ما برای افرادی که رکود خوبی نداشتند نیز این شانس را نیز قائل هستیم تا بتوانند با آمادگی بیشتر عضو تیم شوند.

رئیس کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیات ورزش های همگانی استان خاطر نشان کرد: همه نفرات برتر و افرادی که بتوانند به تیم اصفهان کمک کنند را به اردو خواهیم فرستاد و بعد از اردو تیم منتخب استان را تشکیل می دهیم.

شایان ذکر است که سهیلا کیان ارثی پیشکسوت ، مدرس و داور آمادگی جسمانی و ایروبیک سرپرستی کل مسابقات را برعهده داشتند و پریسا نیازی نایب رئیس کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک استان منشی فنی مسابقات بودند.

مسابقات قهرمانی آمادگی جسمانی بیش از شش ساعت زمان برد و درپایان با حضور امیر نوربخش باقری رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان ، نسرین شاکری فرد نایب رئیس گروه بانوان،  آقایان فریضه نایب رئیس گروه مردان و احمدپورحجتی دبیر هیات ، علی احمد حیدری کاردار هیات ودکتر سیروس سمیعی رئیس کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک  استان به سه نفر برتر از هر۷گروه شرکت کننده در مسابقات و نیز سه تیم برتر باشگاه پالایشگاه نفت ، باشگاه هدف و تن آسا از سوی گروه ورزشی دنیای دونده ها به مدیریت مهدی زمانی دارنده مدال طلای دو آسیا که حامی ورزش و اسپانسر رقابت ها بودند جوایز نفیسی اهداء شد.

همچنین کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک با همکاری هیات ورزش های همگانی استان به نفرات برتر مدال و حکم قهرمانی اهداء کرد.

 

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار