برگزاری مسابقات پاک ورزی همزمان با لیگ ملت‌های والیبال


مسابقات پاک ورزی (پلاگینگ) همزمان با مسابقات لیگ ملت های والیبال در اردبیل برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، پاک‌ورزی یا پلاگنیگ رشته ورزشی جدیدی است که طی آن شرکت کنندگان همزمان با تحرک، ورزش و فعالیت بدنی نسبت با پاکسازی محیط زیست اقدام می‌کنند. 

رضا شجیع، مسئول دبیرخانه سلامت وزات ورزش و جوانان و سرپرست سازمان توسعه فعالیت بدنی فدراسیون ورزش های همگانی در مورد این مسابقات گفت: مسابقات مذکور در راستای توسعه سلامت در دو بعد فردی و محیطی‌ با همکاری‌ و حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل همزمان با مسابقات لیگ ملت های والیبال در مسیر اردبیل به سرعین  برگزار می شود. 
شجیع همچنین اظهار داشت: به زودی با تشکیل کمیته پاک ورزی‌ در فدراسیون ورزش های همگانی شاهد توسعه این‌ رشته در سراسر کشور خواهیم‌ بود و اینکه دومین دوره این مسابقات همزمان با رویداد دوی کوهستانی کندوان برگزار خواهد شد.
مدیر سابق دفتر محیط‌زیست وزارت ورزش و جوانان در پایان به ضرورت انجام اقدامات عملی در حوزه ورزش سبز اشاره کرد و افزود: وضعیت محیط زیست و سلامت به گونه ای‌ است که باید از ایده های جدید ترکیبی که اثرات مثبت آنها به اثبات رسیده در جهت اصلاح وضع موجود و استفاده از ظرفیت های بخش ورزش استفاده کرد.

انتهای پیام/


  • ۰۹:۴۱

  • ۱۳۹۸/۰۳/۲۵

  • ۲۳

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار