برگزاری نخستین گردهمایی کشور کراسفیت در تهران


نخستین گردهمایی کشوری کمیته کراسفیت در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، نخستین گردهمایی کشوری کراسفیت با حضور دکتر رضا شجیع سرپرست سازمان توسعه فعالیت بدنی، دکتر پژمان معتمدی سرپرست سازمان آمادگی جسمانی و روش های تمرینی، سهراب آزاد رئیس کمیته کراسفیت، دکتر حامدیان، شاهین نصیری نیا قهرمان المپیک و مسئولین کمیته متناظر استانی کراسفیت در استان های سراسر کشور برگزار شد.

سهراب آزاد رئیس کمیته کراسفیت ضمن تقدیر  از مشارکت کمیته های متناظر در افزایش جمعیت تحت پوشش این کمیته یادآور شد: در تلاشیم تا ورزش کراسفیت را بیش از گذشته در دسترس عموم قرار دهیم و در این راستا هیئت رئیسه این کمیته از ایده های نو استقبال می کند.

دکتر رضا شجیع سرپرست سازمان توسعه فعالیت بدنی با اشاره به توانایی کمیته کراسفیت در مشارکت هر چه بیشتر در حوزه امور اجتماعی اظهار داشت: کمیته کراس فیت از سرمایه اجتماعی خوبی برخودار است و می تواند در حوزه مسئولیت اجتماعی نقش پررنگ تری را ایفا کند، تاکنون کارهای خوبی در حوزه سالمندان و مراکز توانبخشی انجام شده است، اما کراسفیت می‌تواند در قالب یک طرح ملی مسئولیت اجتماعی خود را در سطح گسترده تری دنبال کند.

وی افزود: مساله همگانی شدن کراس فیت باید به صورت جدی تری دنبال شود و تنها در باشگاه های لاکچری شمال شهر باقی نماند و شاهد حضور کراسفیت در سطح پارک ها و در دسترس عموم مردم باشیم.

 

در ادامه مراسم دکتر پژمان معتمدی سرپرست سازمان آمادگی جسمانی و روش های تمرینی پس از باز شماری راهبردهای مدیریتی فدراسیون ورزش های همگانی در ادوار پیشین خاطر نشان کرد: هدف اصلی فدراسیون توسعه ورزش همگانی است، ورزش همگانی همواره در قالب یک عنوان از آن یاد شده است ولی دراین دوره تلاش برای هرچه بیشتر همگانی کردن ورزش است.

معتمدی افزود: طرح آمادگی جسمانی ایرانیان در تمامی سطوح سنی در حال تدوین است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: کراس فیت از پتانسیل بسیار بالایی برای ارتقای توان رزم نیروهای مسلح و هلال احمر برخوردار است.

 

انتهای پیام/


  • ۱۵:۰۲

  • ۱۳۹۸/۰۵/۲۶

  • ۸

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار