برگزاری نشست انجمن پیلاتس با مسئولین کمیته های متناظر استانی


نشست سراسری انجمن پیلاتس با مسئولین کمیته های متناظر استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ نشست سراسری کمیته های متناظر  پیلاتس با حضور احمد گواری سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی،‌ میترا روحی سرپرست نائب رئیسی بانوان، ایمان متقیان نژاد رئیس انجمن پیلاتس و مسئولین کمیته متناظر پیلاتس روز چهارشنبه 16 بهمن ماه در تالار نظامی گنجوی برگزار شد.

گواری سرپرست فدراسیون در این نشست اظهار داشت:‌ از موفقیت انجمن پیلاتس که در این مدت کوتاه موفقیت های جهانی بدست آورده تقدیر نمود.

میترا روحی ضمن تقدیر از موفقیت های انجمن پیلاتس یادآور شد:‌ ورزش پیلاتس به موازات توسعه ی درخور توجه در بخش بانوان باید در بخش آقایان نیز گسترش پیدا کند.

در ادامه ایمان متقیان نژاد رئیس انجمن پیلاتس کشور و نائب رئیس کنفدراسیون پیلاتس جهان ضمن تقدیر از تلاش مسئولان کمیته های متناظر در راستای توسعه این رشته در سراسر کشور بیان داشت:‌

برای پیشرفت بیشتر و صعود به قله های موفقیت راه هموار شده است بنابراین از رئیس کمیته ها خواست با تلاش بیشتر و بیش از گذشته در کنار انجمن باشند.

متقیان گفت:‌ انجمن پیلاتس خانه ی دوم همه فعالان این رشته است  و درب آن همیشه به روی منتقدین و صاحب نظران باز است.

رئیس انجمن پیلاتس گفت: از رشته های پیلاتس در آب و پیلاتس معلق و پیلاتس هنری حمایت می کنیم.

در ادامه نشست پیام ویدئویی کتی کوری رئیس کنفدراسیون جهانی پیلاتس و مدرسان ارشد بین المللی در حمایت از فعالیت های انجمن پیلاتس ایران در سال ۲۰۲۰ پخش شد.

 

گفتنی است در حاشیه این مراسم از کمیته های برتر انجمن پیلاتس در سال ۹۸ تقدیر شد. پریش مسئول کمیته استان مازندران، صدیقه شجاعی مسئول کمیته استان فارس، بختیاری مسئول کمیته استان، محسنی مسئول کمیته استان قم و خلج مسئول کمیته استان همدان با تقدیم لوح و تندیس تشکر و قدردانی  نمودند.

 در انتهای این مراسم از لوگوی پیلاتس نوین رونمایی شد.

 

انتهای پیام/


  • ۱۰:۰۷

  • ۱۳۹۸/۱۱/۱۹

  • ۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار