برگزاری نشست برخط مسئولین فدراسیون با روسای هئیت های استانها


نشست برخط مسئولین فدراسیون ورزش های همگانی با روسای هیئت های استانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، نشست بر خط مسئولین فدراسیون ورزش های همگانی با حضور افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی، رضا شجیع نائب رئیس و آذین ساکی نائب رئیس بانوان با  مشارکت روسای هئیت های استانی، به منظور تشریح ساختار نوین هئیت های استانی، دلایل عقد تفاهم نامه ها، اقدامات فدراسیون در دوران کرونا و تشریح وظایف نواب رئیس بانوان هیئت های استانی برگزار شد. 
افشین ملایی با اشاره به ضرورت مواجهه فعال فدراسیون همگانی با بحران همزمان کرونا و کم تحرکی یادآور شد: هیئت های استانی موظفند از تمامی ظرفیت های استانی به منظور توسعه فعالیت بدنی و ورزش منظم و مواجهه فعال با دو بحران کرونا و کم تحرکی بویژه در ایام قرنطینه خانگی استفاده کنند. 
ملایی با اشاره به ضرورت توجه به ظرفیت رسانه ملی بالاخص صدا و سیمای استان و همچنین فضای مجازی در دوران قرنطینه خانگی افزود: هیئت های استانی باید در دوران قرنطینه، با بهره گیری از ظرفیت رسانه های استانی و فضای مجازی استفاده کرده، و از با شناسایی مربیانی که توانایی ارائه برنامه تمرینی دارند، زمینه توسعه آموزش ها و تمرینات فعالیت بدنی خانگی را فراهم کنند.
در ادامه شجیع؛ نایب رییس فدراسیون ورزش های همگانی هم با اشاره به ساختار نوین فدراسیون و هیئت های استانی افزود: طراحی این ساختار به منظور چابک سازی و تسریع و تسهیل اقدامات به منظور توسعه فعالیت بدنی و مواجهه موثر با کم تحرکی ملی طراح شده است. 
نائب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی خاطر نشان کرد: امید می رود با پیاده سازی ساختار نوین در هیئت های استانی شاهد چابکی هرچه بیشتر هیئت های استانی باشیم. 
در خاتمه آذین ساکی ضمن اشاره به افزایش کم تحرکی در بین بانوان کشور خاطر نشان کرد: کم تحرکی در بین بانوان کشور، نشان از ضرورت توجه جدی تر مسئولین ورزش بانوان در سطح کشوری و استانی دارد، از اینرو تمامی نواب رئیس بانوان باید برای دوران قرنطینه خانگی توجه ویژه به فعالیت بدنی بانوان داشته باشند. 
ساکی با اشاره به فرصت های مدیریتی در ورزش همگانی یادآور شد: بیش از ۱۵۵۰ فرصت مدیریتی در حوزه ورزش همگانی بانوان وجود دارد که هریک از این موقعیت ها می تواند نقش موثری در توسعه فعالیت بدنی بانوان و مواجهه با کم تحرکی بانوان ایفا نماید.  
انتهای پیام/


  • ۱۹:۴۷

  • ۱۳۹۹/۰۹/۰۹

  • ۲۴

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار