برگزاری نشست تخصصی ورزش همگانی در دوازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی


نشست تخصصی ورزش همگانی به همت آکادمی ملی ورزش همگانی و با همراهی پژوهشگاه علوم ورزشی در دوازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی؛ در این نشست تخصصی که افشین ملایی؛ رییس فدراسیون ورزش های همگانی، رضا شجیع؛ سرپرست نایب رییسی فدراسیون ورزش های همگانی، محمد رضا فروحی؛ سرپرست دبیری فدراسیون ورزش های همگانی، مریم کوشکی؛ عضو هیأت علمی دانشگاه شیراز و عضو انجمن جهانی ورزش زنان و محمد حسین قربانی؛ مدیر پژوهشی پژوهشگاه علوم ورزشی حضور داشتند، سخنرانی هایی در مورد رویکردهای علمی و جدید فدراسیون ورزش های همگانی ارایه شد.

افشین ملایی در این نشست با تاکید دوباره بر ضرورت توجه مضاعف به رویکرد بازاریابی اجتماعی در ورزش همگانی افزود: رویکردهای سنتی نسبت به نیازهای اصلی مخاطبان بی توجه بوده اند و از این رو باید به حرکت به سمت بازاریابی اجتماعی اقداماتی را طراحی و عملیاتی کنیم که بتواند اندکی ما را از وضعیت هشدار کم تحرکی دور کند. 

رییس فدراسیون ورزش های همگانی در ادامه ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک با مشارکت پژوهشگاه علوم‌ ورزشی نسبت به شناسایی بهتر موانع کم تحرکی اقشار مختلف جامعه اقدام شود.

محمد رضا فروحی دیگر سخنران این نشست؛ با تشریح اقدامات انجام شده در حوزه ورزش شهروندی و توسعه همکاری ها با شهرداری های سراسر کشور گفت: خوشبختانه با تعامل موثری که بین فدراسیون ورزش های همگانی و وزارت کشور آغاز شده به زودی شاهد تشکیل شبکه ورزش شهرداری های سراسر کشور با محوریت فدراسیون خواهیم بود.

رضا شجیع هم در سخنرانی خود به تشریح الگوی «سیاستگذاری باز» در ورزش همگانی پرداخت و افزود: مدل های سنتی سیاستگذاری دیگر پاسخگوی نیازهای جدید نیست و مدیریت ورزش همگانی بدون سیاستگذاری باز و استفاده از ظرفیت خود مردم در فرایند سیاستگذاری امکان پذیر نیست. شجیع خاطرنشان کرد: امروز رویکرد حاکم در فدراسیون ورزش های همگانی در کنار بازاریابی اجتماعی این رویکرد است و به زودی تفاوت ها نسبت به گذشته آشکار خواهد شد.

گفتنی است دوازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی از روز دوشنبه آغاز شد و امروز به کار خود پایان داد.

 

انتهای پیام/


  • ۱۱:۵۸

  • ۱۳۹۹/۰۸/۲۲

  • ۱۶

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار