برگزاری نشست هم اندیشی مسئولان و کمیته های ۸۲ گانه هیئت ورزشهای همگانی استان یزد

برگزاری نشست هم اندیشی مسئولان و کمیته های ۸۲ گانه هیئت ورزشهای همگانی استان یزد

نشست هم اندیشی مسئولان کمیته های ۸۲ گانه هیئت ورزشهای همگانی استان یزد در راستای تحول ورزش همگانی استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، نشست هم اندیشی مسئولان کمیته های ۸۲ گانه هیئت ورزشهای همگانی استان یزد در راستای تحول ورزش همگانی استان، با حضور مسعود شریعتی، مدیرکل ورزش و جوانان استان، امیرعظیم صحت مند و سیدحسین سیدعربی، رئیس و نایب رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان یزد، مائده سعیدی، نایب رئیبس بانوان هیئت ورزشهای همگانی استان یزد، روسای اداره ورزش و هیئت ورزشهای همگانی شهرستان یزد، مسئولانی از صداوسیمای مرکز یزد و نیز مسئولان کمیته های هیئت ورزشهای همگانی استان یزد، صبح امروز ۱۸ شهریور ماه در تالار فرهنگیان یزد برگزار شد.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; مسعود شریعتی مدیر کل وززش و جوانان استان یزد، در این نشست در سخنانی با اشاره به اهمیت ورزش همگانی در نظر مسئولان عالی رتبه کشور ادامه داد: در راستای اهداف عالی وزارت ورزش و جوانان ورزش همگانی در استان یزد رشد قابل توجه ای داشته است به گونه ای که استان یزد جزو سه رده اول کشور قرار دارد.
وی ادامه داد: همه فدراسیونهای ورزشی کشور، موظف به کمک به توسعه ورزش همگانی شده اند و هیئت های شهرستانی می توانند در این راه پیشقدم باشند و با معرفی ورزشهای مفرح و جدید مردم را هرچه بیشتر به ورزش سوق دهند.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; شریعتی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به قانون پنجم توسعه کشور گفت: خوشبختانه در قانون پنجم توسعه ورزش به خوبی دیده شده است و شرکت ها و کارخانجات می توانند از مالیات خود در ورزش هزینه کنند.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در این گردهمایی که با هدف معرفی بیشتر کمیته های متناظر هیئت ورزشهای همگانی استان و نیز بررسی مشکلات هیئتهای شهرستان های یزد برگزار شد، مسئولان کمیته های فریزبی، ورزش در آب، یوگا، لیوان چینی، مکعب روبیک، روپایی، بزرگسالان، آمادگی جسمانی، فوتبال حبابی، یوگا در آب، بازیها و ورزش کودکان، حرکات اصلاحی ورزشی، ایروکامبت، کلیتینس، گردشگری ورزشی، ورزش در طبیعت، داژبال، بازیهای فکری، فیوژن در مورد ورزشهای این کمیته توضیحاتی ارائه نمودند.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در ادامه این جلسه کتاب هایی با محوریت تحول ورزش همگانی توسط دکتر جسن نقی زاده، مسئول کمیته تحول، تعالی و آینده نگری ورزش همگانی استان تدریس شد.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در ادامه همچنین با حضور مسئولان ورزش استان از اعضای تیمهای لیوان چینی و فوتبال حبابی که موفق به رتبه های سومی و دومی تیمی در مسابقات کشوری شده بودند، با اهدای لوح و جوایزی تقدیر به عمل آمد.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در خلال این نشست حکم محمد صادق خواجه ای به عنوان اولین مسئول کمیته هنرمندان و امین سامعی به عنوان دبیر جدید هیئت ورزشهای همگانی استان یزد به ایشان اهدا شد.

خبر شماره ۲

برگزاری همایش ورزش صبحگاهی در آبشار بافق

&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; به همت هیئت ورزشهای همگانی شهرستان بافق همایش ورزش صبحگاهی، در مجموعه تفریحی آبشار بافق برگزار شد.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در این همایش که با استقبال شهروندان و ورزشکاران همراه بود، شرکت کنندگان زیر نظر مربیان به انجام حرکات ورزش صبحگاهی پرداختند.

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار