برگزاری هشتمین دوره بین المللی مدیریت و رهبری در ورزش همگانی

برگزاری هشتمین دوره بین المللی مدیریت و رهبری در ورزش همگانی

فدراسیون ورزشهای همگانی هشتمین دوره بین المللی مدیریت و رهبری در ورزش همگانی با عنوان CLC را با شرکت 120 نفر شرکت کننده از مربیان ، مدرسین ، ارگانها و نهادها ، دانشگاهها و هیاتهای ورزش همگانی استانها طی پنج روز برگزار کرد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، این دوره با حضور مدرسین بین المللی آقایان یاسوئو یاماگوچی و پیتر بارندس از کشورهای ژاپن و هلند و همچنین مدرسین داخلی دکتر علی مجدآرا رییس فدراسیون ورزشهای همگانی و عضو هیات رئیسه اسفا ، دکتر میترا روحی دهکردی نایب رییس بانوان فدراسیون و عضو هیات رئیسه تافیسا و دکتر سید شهرام میرزمانی رییس آکادمی ورزشهای همگانی از ۱۹ الی ۲۴ مهرماه در مشهد مقدس برگزار شد .

از مهمترین سرفصل های این دوره جنبش جهانی شدن ورزش همگانی ، ساست ها و روابط عمومی در ورزش همگانی ، فلسفه در ورزش همگانی ، راهبردهای توسعه ورزش همگانی ، داوطلبی در ورزش همگانی ، برنامه های ورزش همگانی تافیسا و ورزش و سرمایه اجتماعی بود .

شرکت کنندگان این دوره از مدرسین کمال رضا یت را داشته و نحوه تدریس به صورت کارگاهی بسیار مورد استقبال قرار گرفت ، مدرسین نیز متقابلا از گیرایی و حضور به موقع و فعال شرکت کنندگان ابراز خشنودی کردند .

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار