برگزاری همایش آشنایی با پیلاتس برای قضات نیروهای مسلح در مشهد


همایش معرفی و آشنایی با رشته پیلاتس ویژه قضات نیروهای مسلح در مشهد مقدس برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ برابر هماهنگی نماینده سازمان قضایی نیروهای مسلح و ایمان متقیان نژاد رئیس  انجمن پیلاتس کشور، همزمان با برگزاری همایش آموزشی سراسری قضات محترم این سازمان در مشهد مقدس، همایش معرفی و آشنایی با پیلاتس ویژه قضات نیروهای مسلح با حضور 300 نفر به مدت سه روز برگزار شد.

در نهایت بعد از نشست مشترک با حضور متقیان نژاد رئیس انجمن وهماهنگی حمیدرضا اسحاقی عضو هیئت رئیسه انجمن پیلاتس با حجت الاسلام بهرامی ریاست محترم سازمان قضایی، دکتر مهرانفر معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی، مقرر شد، در همه استان ها و در محل سازمان قضایی نیروهای مسلح استان ها، کلاس های پیلاتس جهت آموزش  پرسنل تشکیل شود.

 دکتر مهرانفر نیز از تشکیل این کلاس ها در سازمان تهران تا ماه آینده خبر دادند. همچنین دادستان محترم انتظامی قضات حجت الاسلام و المسلمین موحدی آزاد در روز پایانی همایش از برگزاری این دوره پیلاتس ابراز خرسندی نمودند.

لازم به ذکر است که بیش از یک سال از شروع کلاس های پیلاتس در سازمان قضایی در مشهد می گذرد و به تایید ریاست محترم سازمان قضایی استان جناب حجت الاسلام اسماعیلی، بازخورد تمرینات در بین پرسنل بسیار عالی بوده است.

 

انتهای پیام/


  • ۱۲:۰۸

  • ۱۳۹۸/۱۰/۱۴

  • ۴۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار