برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی
برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی

بمناسبت چهل و یکمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهرستان نطنز برگزار شد.
حمیدرضا باقریان رییس هیات ورزشهای همگانی شهرستان نطنز گفت: این همایش با استقبال بسیار خوب مردم عزیز و شریف شهرستان به همراه ورزش دوستان شهرستان و هیئت‌های ورزشی ، باشگاه‌های ورزشی ، پیشکسوتان ورزش و مسئولین محترم شهرستان مواجه شد.
باقریان افزود : انشالله بتوانیم با برنامه‌ریزی بهتر با برگزاری با کیفیت‌تر، همایش‌ها توسعه ورزش همگانی را شاهد باشیم و شور و نشاط اجتماعی را افزایش دهیم .
وی اضافه کرد: فرمانداری، بخشداری ، شورای اسلامی شهرستان ، شورای شهر ، شهرداری و ارگان هایی نظیر شبکه بهداشت و درمان ، هلال احمر، نیروی انتظامی ، راهنمایی و رانندگی ، اداره ورزش و جوانان ، آتشنشانی ، آموزش و پرورش ، دفتر خبری صدا و سیما، و … نقش محوری در برگزاری مناسب این همایش ایفا نمودند .
برگزاری همایش‌های پیاده‌روی فارغ از ترغیب مردم به ورزش، بهترین فرصت برای معرفی توانمندی های مختلف ورزشی ، گردشگری و خدماتی است که در این همایش جوایز اهدایی به قید قرعه بین شرکت کنندگان بالغ بر ۹۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال هزینه گردید .
حاضران در این همایش در کنار یکدیگرساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه ۱۸/۱۱/۹۸ از پارک ملت تا سالن شهید منوچهری شهرستان نطنز طی مسیر نموده و با تماشای حرکات نمایش ورزشکاران رشتهای مختلف اعم از ( اسب سواری ، اسکیت ، باستانی ، رزمی ، کونگ فوتوآ ، کاراته و … اوقات خوبی را برای خود رقم زدند .

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار