برگزاری همایش دوچرخه سواری مدیران ارشد استان اصفهان

برگزاری همایش دوچرخه سواری مدیران ارشد استان اصفهان

برگزاری همایش دوچرخه سواری مدیران ارشد استان اصفهان

 

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان روز پنجشنبه همایش دوچرخه سواری مدیران ارشد استان اصفهان با هدف استاندارد سازی تردد مدیران برگزار می شود.

رئیس کمیته ورزش سازمان ها و نهاد های هیات ورزش های همگانی استان اصفهان که با همکاری اداره کل اجتماعی فرهنگی استانداری اصفهان این همایش را برگزار می کنند با بیان این خبر گفت: هدف از برگزاری این همایش استاندارد سازی تردد مدیران ارشد استان با استفاده از دوچرخه است. ما این کار را با الگو برداری از شهرهای پکن چین و آمستردام هلند انجام می دهیم و تاکید بر استمرار این حرکت داریم.

ابراهیم غیاثی ادامه داد: همایش دوچرخه سواری مدیران ارشد استان با حضور مدیران استانداری ، مدیران ادارات دولتی ، نیروهای انتظامی و نظامی و روسای دانشگاه ها روز پنجشنبه ۱ خرداد از ساعت ۶ و سی دقیقه صبح مقابل درب استانداری اصفهان آغاز می شود و تا میدان نقش جهان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه باید استفاده از دوچرخه در بین مدیران استانی نهادینه شود خاطر نشان کرد: استفاده از دوچرخه از محل زندگی تا سرکار هدف ما است که امیدواریم در کشور الگوی این کار باشیم. قبلا در کشور همایش استفاده مدیران از دوچرخه به صورت نمادین برگزار شده ولی ما در اصفهان قصد داریم این برنامه تداوم داشته باشد. به همین خاطر اصفهان به عنوان شهر پایلوت برای استفاده مدیران ارشد استان از دوچرخه به عنوان وسیله ایاب و ذهاب به محل کار در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیته ورزش سازمان ها و نهاد های هیات ورزش های همگانی استان اصفهان یادآور شد: برای ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه برای آمد و شد به محل کار با سه شرکت معتبر دو چرخه سازی در کشور وارد مذاکره شدیم تا با حمایت از تولید داخلی، دوچرخه هایی مخصوص کارمندان ادارات تولید کرده و با تخفیف ۲۰ تا ۳۰ درصدی و به صورت قسطی به آنها بدهند . کلاه ایمنی هم به عنوان هدیه به آنها تقدیم می شود. کارمندان و اداراتی که پیشرو این طرح باشند از سوی کمیته ورزش سازمان ها و نهاد های هیات ورزش های همگانی استان اصفهان به استانداری و جراید معرفی می شوند تا مورد تقدیر واقع شوند.

ابراهیم غیاثی به نقیصه کمبود مسیر های ایمن دوچرخه سواری در اصفهان اشاره کرد و گفت: به دنبال تشکیل کارگروهی با شورای اسلامی شهر و شهرداری اصفهان هستیم تا در راستای ایمن سازی مسیرهای دوچرخه سواری گام برداریم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار