برگزاری پنجمین دوره مربیگری آمادگی جسمانی در استان هرمزگان


سومین دوره مربیگری آمادگی جسمانی درجه سه بانوان با حضور ۳۵ شرکت کننده در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، سومین دوره آموزشی مربیگری آمادگی جسمانی بانوان با مدرس رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی دکتر سحر رضایی به مدت ۶ّ روز از تاریخ۹دی ماه در بندرعباس  آغاز شده و در نهایت ۱۴دی ماه با برگزاری مراسم اختتامیه با حضور روزبه زابلی پور دبیر  هیئت ورزشهای همگانی استان و  رئیس کمیته آمادگی جسمانی استان  خانم رستمی و دیگر مسئولین هیئت استان به پایان رسید. 

در این دوره ۳۵نفر از بانوان علاقه مند به رشته  آمادگی جسمانی درجه سه پیش نیاز اصلی رشته های ورزشهای همگانی حضور داشتند که در پایان از بانوان شرکت کننده در دوره، آزمون کتبی و عملی گرفته شد و گواهی  شرکت  در دوره برای بانوان اعطا شد.

دبیر هیات ورزشهای همگانی استان در مراسم اختتامیه در ابتدا شهادت سردار بزرگ اسلام سرتیپ حاج قاسم سلیمانی را به همه ملت شریف ایران تسلیت گفت سپس ضمن تبریک به شرکت کنندگان و قدردانی از تلاش مدرس دوره خانم دکتر رضایی، بر ضرورت توسعه ورزشهای همگانی در بین اقشار مختلف و اهمیت آموزش، در به روز کردن دانش مربیان وتوسعه و ترویج آن تاکید کردند.

وی افزود خوشبختانه سال ۹۸تعداد مربیان سازمان یافته در استان هرمزگان رشد وسیعی داشته که آموزش مربیان، خود باعث کمک به  سلامتی و گسترش ورزش در نهادینه کردن آن در خانواده می شود.

 

انتهای پیام/


  • ۰۹:۳۶

  • ۱۳۹۸/۱۰/۱۵

  • ۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار