برگزاری گردهمایی رروسای کمیته های ورزش های آبی به میزبانی اصفهان

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش ههای همگانی استان اصفهان کمیته ورزش های آّبی این هیات میزبان گردهمایی روسای کمیته های ورزش های آبی سراسر کشور بود.

گردهمایی مسئولان ورزش های آبی سراسر کشور در تاریخ پنجشنبه ۲۸ آبان ماه ۱۳۹۴ در اصفهان به میزبانی کمیته ورزش های آبی هیات ورزش های همگانی استان اصصفهان و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اصفهان و مدیریت اردوگاه شهید بهشتی برگزار شد.

 در این گردهمایی سرکار خانم عفت لطفی پور رئیس انجمن ورزش های آبی کشور، برخی مسئولان ورزش استان و جمعی از روسای کمیته های متناظر استانها حضور داشتند.

 

همایش گردهمایی روسای کمیته های ورزش های آّبی با سخنرانی رئیس انجمن ورزش های آبی آغاز شد. خانم لطفی پور در خصوص این رشته ورزشی صحبت کرد و اطلاعات بسیار ارزشمند و مفیدی دراختیار شرکت کنندگان در همایش قرار داد.

 در ادامه نمایندگان استان ها به طرح نقطه نظرات خود و مسائل و مشکلاتی که در استان ها با آن مواجه هستند پرداخته و پاسخ و راهکارهای لازم را دریافت نمودند. همچنین اطلاعات و دستور العمل های لازم در خصوص مقررات و شیوه برگزاری مسابقات ورزش های آبی که برای اولین بار در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد، ارائه گردید.

در پایان لوح یادبودی از سوی فدراسیون ورزش های همگانی و هدایای ویژه ای به عنوان یادبود شهر اصفهان از طرف شهرداری و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اصفهان به کلیه شرکت کنندگان تقدیم شد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار