برگزرای همایش دوچرخه سواری مدیران ارشد استان برای اولین بار در کشور


به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی همایش دوچرخه سواری مدیران ارشد استان اصفهان با همکاری کمیته ورزش سازمان ها و نهاد های هیات ورزش های همگانی استان اصفهان و اداره کل امور اجتماعی فرهنگی استانداری برگزار شد

مدیرکل امور اجتماعی فرهنگی استانداری در این باره گفت: این اولین بار در کشور است که همایش دوچرخه سواری مدیران ارشد استان با هدف استاندارد سازی تردد مدیران به محل کار صورت می گیرد و ما قصد داریم این فرهنگ را نهادینه کنیم.

احمد جمشیدی ادامه داد: یکی از اهداف مشترک هیات همگانی استان اصفهان و اداره کل امور اجتماعی فرهنگی استانداری از برگزاری این همایش نهادینه کردن فرهنگ استفاده از دوچرخه برای رفتن به محل کار است و می خواهیم تا پایان سال ۹۳ نسبت به جمعیت کارکنان ادارات در اصفهان ، ۲۰ تا ۳۰ درصد این افراد ترغیب به دوچرخه سواری شوند.

وی افزود: با توجه به مشکلات اصفهان که افزایش آلودگی ها، بیماری های مختلف مانند بیماری های قلبی عروقی و افزایش ترافیک از جمله آنها است می خوهیم فرهنگ دوچرخه سواری را در اصفهان ترویج و توسعه دهیم تا دوباره پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی به شهر دوچرخه ها لقب بگیرد.

جمشیدی با اشاره به شهر آمستردام هلند که بیش از جمعیت ساکنین خود دوچرخه دارد گفت: در آمستردام هلند که ۶ میلیون نفر جمعیت دارد ،۸ میلیون دوچرخه وجود دارد. ما قصد داریم دوچرخه سواری را ترویج دهیم و به این سمت برویم که مردم بیشتر از دوچرخه برای تردد در شهر استفاده کنند.

همایش دوچرخه سواری مدیران ارشد استان صبح روز پنجشنبه اول خرداد از ساعت ۶ و سی دقیقه بامداد مقابل درب استانداری با تحویل دوچرخه به شرکت کنندگان آغاز و تا میدان نقش جهان ادامه داشت.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار