بزرگترین جام دیجیتال کشوردراصفهان افتتاح شد

بزرگترین جام دیجیتال کشوردراصفهان افتتاح شد

 بزرگترین جام دیجیتال کشوردراصفهان افتتاح شد

با حضور مشاوروزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان و روسای کمیته های ورزشی هیات ، بزرگ ترین جام دیجیتال اصفهان و کشور افتتاح شد.

چهارشنبه بیست شهریور ماه شهربازی دیجیتالی ورزشی تفریحی اصفهان با مشارکت هیات ورزش های همگانی استان اصفهان، ارتش جمهوری اسلامی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجموعه فرهنگی ورزشی پرواز به بهره برداری رسید.

این مجموعه بزرگ ترین شهربازی دیجیتالی کشور است که مجهز به سیستم های به روز برای انجام بازی های رایانه ای است.

رئیس هیات ورزش های همگانی با بیان این خبر گفت:قصد کردیم در فضای سایبری حرفی برای گفتن داشته باشیم و بستر کار را برای جوانان فراهیم سازیم.

امیرنوربخش باقری ادامه داد: در جنگ های نوین و آینده فضای جنگ فضای سایبری است. ما امروز نیاز داریم به جای اینکه به گروهی از جوانان مان مشق جنگ واسلحه شناسی بدهیم ، درفضای سایبری به آن ها چنین آموزش هایی بدهیم.به همین خاطر لازم دیدیم جام دیجیتال یا همان شهربازی دیجیتالی را که یکی از نیاز های شهر مان بود راه اندازی کردیم.

 بزرگترین جام دیجیتال کشوردراصفهان افتتاح شد
وی با بیان اینکه در راه اندازی جام دیجیتال وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی ، پایگاه چهارم رزمی هوانیروزاصفهان و اداره کل ورزش و جوانان باهم همکاری کرده اند افزود:برای اینکه بتوانیم این شهربازی دیجیتالی را راه اندازی کنیم گروه های زیادی به ما کمک کردند که از همه آنها قدر دانی می کنم. چراکه باعث شدند کار بزرگی صورت بگیرد و این مجموعه که بزرگ ترین جام دیجیتال در کشور  است در کمتر از ۴۰ روز تکمیل شد و به بهره برداری رسید.

 بزرگترین جام دیجیتال کشوردراصفهان افتتاح شد
امیر نوربخش باقری یادآور شد: پیش تر اولین خانه ورزش و بازی های کودکان کشور  در اصفهان را زیر نظر کمیته ورزش و بازی کودکان در ورزشگاه امیریه افتتاح کردیم و امروز جام دیجیتال را . این دو مجموعه می توانند با همکاری هم برنامه های تلفیقی تدوین کنند تا به کودکان عزیز نیز خدمت رسانی کنند.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار