بزرگترین کنگره مجازی پیلاتس در ایران برگزار می شود


رئیس انجمن پیلاتس و نائب رئیس فدراسیون بین المللی پیلاتس از برگزاری بزرگترین کنگره مجازی بین المللی این رشته به میزبانی ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ ایمان متقیان نژاد از برگزاری بزرگترین رویداد علمی پیلاتس جهان به میزبانی ایران خبر داد و افزود:‌ بزرگترین کنگره علمی پیلاتس جهان با حضور 8 مدرس بین المللی به میزبانی فدراسیون ورزش های همگانی برگزار می شود. 

نائب رئیس فدراسیون جهانی ارتقاء سطح مربیان پیلاتس کشور را هدف اصلی برگزاری این کنگره خواند و افزود: این کنگره مجازی که روز شنبه ۲۸ فروردین با حضور۷۰۰ نفر از مربیان پیلاتس از ۱۴ کشور جهان آغاز به کار خواهد کرد و به روز ترین مباحث علمی پیلاتس و آخرین تحولات این رشته ورزشی در اختیار مربیان کشور قرار خواهد گرفت. مربیانی که در این کنگره شرکت کنند دارای ۵۰ امتیاز بازآموزی خواهند بود. 

وی گفت:‌ این رویداد تحت نظارت کنفدراسیون پیلاتس جهانی، اتحادیه بین المللی پیلاتس و تافیسا برگزار خواهد شد. همچنین در پایان دوره از حضار امتحانی گرفته نخواهد شد. 

متقیان نژاد در خاتمه بیان داشت:‌ با توجه به مشارکت و استقبال مثال مربیان کشور و همچنین اقبال بین المللی این دوره، پس از رایزنی با فدراسیون جهانی در سه ماهه دوم سال کنگره ای دیگر برای افرادی که موفق به ثبت نام نشدند برگزار خواهد شد. 


  • ۱۶:۳۳

  • ۱۴۰۰/۰۱/۲۳

  • ۲۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار