بمناسبت روز جهانی دوچرخه از فدراسیون ورزشهای همگانی تقدیر شد
بمناسبت روز جهانی دوچرخه از فدراسیون ورزشهای همگانی تقدیر شد


دکتر عبدالحمید احمدی برای اقدامات گسترده در راه توسعه دوچرخه سواری همگانی طی تقدیرنامه ای از دکتر علی مجدآرا قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، دکتر عبدالحمید احمدی سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان طی تقدیرنامه ای از دکتر علی مجدآرا رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی در خصوص اقدامات فدراسیون طی راه اندازی کمیته دوچرخه سواری همگانی که نزدیک به سه سال است فعالیتی متحول کننده در سراسر کشور داشته است و همچنین همکاری کلیدی این فدراسیون در برگزاری آیین نکوداشت روزجهانی دوچرخه از ایشان تقدیر نمود.

در متن این تقدیرنامه آمده است:

جناب آقای دکتر علی مجدآرا
رئیس محترم فدراسیون ورزشهای همگانی

بسیار مایه خرسندی است که با تلاش های فدراسیون ورزشهای همگانی ، شاهد تعالی بی نظیر در راستای توسعه ورزش سلامت محور هستیم و تحقق این هدف بدون حمایت ها و نگاه ویژه جنابعالی به موضوع ورزش و ظرفیت های بالقوه آن امکان پذیر نخواهد بود.

این تقدیرنامه همزمان با آیین نکوداشت روز جهانی دوچرخه و به پاس قدردانی از حضور شما در این مراسم و تلاش های ارزنده شما در این مسیر به جنابعالی تقدیم میشود. امید است به یاری خداوند متعال و با همراهی نهادها و و بخش های تاثیرگذار جامعه بتوانید همچنان در مسیر اعتلای جامعه و ارتقا سلامت عمومی مردم از طریق ورزش و فعالیت بدنی منظم موفق بوده و نقشی موثر در این مسیر ایفا نمایید.

سید عبدالحمید احمدی
سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار