بنی تمیم: تغییر نگاه روسای فدراسیون‌های ورزشی به کمیته همگانی کار دشواری است


مدیر کل دفتر توسعه ورزش همگانی گفت: پیگیری‌های خوبی از سوی دفتر توسعه ورزش همگانی برای افزایش بودجه‌ی ورزش همگانی در مجلس شورای اسلامی و سازمان برنامه بودجه انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، حمید بنی تمیم در دومین نشست «شبکه شکوه» که صبح امروز دوشنبه در سالن همایش‌های آکادمی ملی المپیک برگزار شد، با اشاره به تلاش‌های ستادی دفتر توسعه برای افزایش بودجه ورزش همگانی گفت: طی نشست‌های مشترکی که با نمایندگان مجلس و سازمان برنامه بودجه داشتیم، سرفصل‌های بودجه‌ای ورزش همگانی را به ۱۴ رساندیم و در تلاشیم که مورد تصویب قرار بگیرد.

وی در خصوص تخصیص بودجه به کمیته‌های همگانی فدراسیون ورزشی گفت: بودجه ورزش همگانی به کمیته‌هایی که در حوزه همگانی فعالیت کرده‌اند اختصاص می‌یابد، بنابراین مسئولین کمیته‌ها فعالیت‌های خود را به دفتر توسعه وزارت ورزش منعکس کنند تا بودجه‌ متناسب با فعالیت خود را دریافت کنند.

مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی در خاتمه خاطر نشان کرد: تغییر نگاه مسئولین فدراسیون‌ها به کمیته ورزش همگانی کار بسیار دشواری است چرا که جدی ترین دغدغه‌ فدراسیون‌های قهرمانی اعزام تیمهاست. از این نظر هر گونه تلاش در زمینه توسعه ورزش همگانی در کمیته‌های ورزشی کار بسیار ارزشمندی است.

انتهای پیام/


  • ۱۳:۵۳

  • ۱۳۹۹/۰۸/۲۶

  • ۱۹

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار