به قهرمانی بازی های رایانه ای به چشم قهرمان ملی نگاه کنیم

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان پنجشنبه ۲۹ خرداد ماه مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات بازی های الکترونیکی انتخابی تیم استان اصفهان(جام ولیعصر) برگزار شد .

در این دوره از رقابت ها که در چهار رشته فیفا پی سی،فیفا ایکس باکس، پِس پی سی و پِس ایکس باکس با حضور بیش از ۱۹۰ نفر شرکت کننده برگزار شد به نفرات اول تا سوم هر رشته جوایز نقدی و حکم قهرمانی اهداء شد. تیم اصحاب رسانه نیز متشکل از ۳۵ نفر در گروه مردان باهم به رقابت پرداختند که امیر عطابخش به قهرمانی رسید.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در این مراسم گفت:ما هرچقدر به سمت جلو حرکت می کنیم شکل دفاع از کشور ، نگاه به کشور و دستگاه هایی که از آن استفاده می کنیم پیچیده تر می شود.درحال حاضر هواپیماهای بی سرنشین،برق بزرگ ترین شهر های جهان، کنترل میزان دبی آب خروجی از پشت سدها و حتی نوع جنگ های آینده فناوری شده و همگی با رایانه انجام می شود.

امیر نوربخش باقری افزود: بخاطر اینکه باجهان همسو باشیم نیاز داریم در بازی های رایانه ای به قهرمانان این رشته به چشم قهرمان ملی نگاه کنیم .خوشبختانه اعضای کمیته بازی های الکترونیکی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در بین ۲۳ کمیته این هیات همگی جوان و اکثرا از قهرمانان این رشته هستند.ما خوشحالیم که چنین کمیته ای پر شور و نشاط و جوان را داریم.

وی ادامه داد: باید جوانان امروز را در فضاهای کنترل شده و مناسب با پیشرفته ترین سیستم ها آشنا کرده و مجهز کنیم تا در عرصه تکنولوژی عقب نباشیم.به همین خاطر هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با همکاری ارتش و مهندس رسول رضوانی بزرگ ترین جام دیجیتال کشور را در مجموعه فرهنگی ورزشی پرواز راه اندازی کرده تا جوانان و نوجوانان بتوانند در آن به بازی های الکترونیکی و سایر ورزش های حرکتی بپردازند.

امیر باقری با بیان اینکه اولین دوره بازی های الکترونیکی انتخابی تیم استان اصفهان در جام دیجیتال برگزار شد خاطر نشان کرد: فضای جام دیجیتال به گونه ای است که امنیت خاطر خانواده ها را فراهم می کند. فضایی به وسعت ۳۰۰۰ متر مربع با نور و دکوراسیون خوب ونیز وسیله های بازی پیشرفته و متنوع امکان حضور امن بچه ها در فضای مجازی و بازی های الکترونیکی را فراهم ساخته است . خانواده ها نیز می توانند اگر علاقه ای به بازی های الکترونیکی ندارند ،در کنار فرزندان شان به بازی های مختلف همچون ایرهاکی، پینگ پنگ و بیلیارد و فوتبال دستی و غیره بپردازند.در اطراف جام دیجیتال نیز استخر و باشگاه ایروبیک نیز وجود دارد .

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار