تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی در معرفی و آموزش «چوگو»


نخستین جلسه هیئت رئیسه انجمن ورزشی چوگو فدراسیون ورزشهای همگانی در سال ۱۴۰۰ به میزبانی سازمان صدا و سیما و  در سالن همایش رادیو ایران در محل ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در این نشست که با حضور دکتر رجب‌پور رییس انجمن، دکتر عرفانیان نایب رییس، دکتر خسروی، دبیر و دکتر عموزاده، مهندس جوادی و مهندس معصومی برگزار شد، ضمن ارزیابی عملکرد انجمن در سال ۱۳۹۹ پیشنهاداتی نیز در خصوص بهبود عملکردها در سال جاری مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر طالب رجب‌پور، رییس انجمن، در این نشست با تاکید بر این نکته که محدودیت‌های کرونایی نبایستی به طور کامل روند کاری انجمن را متوقف کند، بلکه باید به دنبال راهکارهایی برای تداوم فعالیت‌ها با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی  بود، تصریح کرد: فعال‌تر کردن کمیته‌های استانی چوگو از طریق واسپاری وظایف، برگزاری نشست سالانه کمیته‌های متناظر استانی، به سرانجام رساندن پروژه نیمه تمام تدوین و انتشار کتاب چوگو، برگزاری مسابقات و دوره‌های داوری و مربیگری از جمله اقداماتی است که باید با لحاظ کردن دستورالعمل‌هایی ستاد ملی کرونا در دستور کار انجمن قرار بگیرند.

در ادامه این نشست هریک از اعضای انجمن ضمن ارائه نظرات خود در حوزه‌های مختلف، توجه جدی به ظرفیت‌های فضای مجازی در ارتقای سطح معرفی  ورزش باستانی چوگو به عموم و همچنین تقویت دوره‌های آموزشی تخصصی را مورد تاکید قرار دادند که بر همین اساس مقرر شد تا اقدامات لازم برای تشکیل کمیته فضای مجازی انجمن صورت پذیرد.

شایان ذکر است که خانم ترکاشوند، از هیئت ورزش‌های همگانی استان البرز، نیز مهمان افتخاری نشست مذکور بود که مواردی را مطرح کرد.


  • ۱۴:۵۲

  • ۱۴۰۰/۰۱/۲۵

  • ۱۳

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار