تاکید سند راهبردی فدراسیون ورزش های همگانی، برگزاری دوره های آموزشی است

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان دبیر فدراسیون ورزش های همگانی در افتتاحیه چهارمین دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی با بیان اینکه سال ۹۳ برای این فدراسیون سال آموزش نامگذاری شده است گفت: تاکید فدراسیون در سند راهبردی تدوین شده، برگزاری دوره های آموزشی بیشتر است .تاکید بر دوره های تکمیلی و درجه دو به بالا برای تربیت نیروهای متخصص جهت تامین نیروی انسانی در سال های آینده از اهداف فدراسیون است.

دکتر شهرام عَلم ادامه داد: خوشبختانه در سال های گذشته نگرش و رویکرد خوب و متفاوتی به ورزش همگانی وجود داشته که می توانیم در سطوح ونهادهای مختلف از این رویکرد و نیز اقبال مردم به ورزش همگانی به عنوان فرصت استفاده کرده و ورزش همگانی را توسعه داده و به صورت علمی تر بدنبال کنیم.

وی با اشاره به آیات و روایات آسمانی در خصوص ورزش همگانی تصریح کرد: پیامبر اکرم(ص) فرمودنده اند: بازی و تفریح کنید چراکه دوست ندارم در بین شما خوشنتی دیده شود. رهبر انقلاب نیز ورزش همگانی را مانند تغذیه لازم و ضروری دانسته که مختص فرد یا افراد خاصی نیست. ایشان امر به ورزش را امر به معروف اعلام کرده اند که این موضوع به مثابه فرصت برای اهالی ورزش همگانی است که باید از آن استفاده کنیم.

دبیر فدراسیون ورزش های همگانی کشور با اعلام این خبر که وزیر ورزش و جوانان به دولت طرح تفکیک معاونت توسعه ورزش همگانی از بخش بانوان را ارائه کرده اند گفت: این طرح به تصویب رسیده و به زودی اعلام می شود. این استقلال یک فرصت است که پشتیبان خوبی برای ورزش های همگانی در کلیه سطوح و نهاد ها خواهد بود.

شهرام علم به سند راهبردی فدراسیون ورزش های همگانی اشاره کرد و تاکید کرد: تاکید امسال ما در سند راهبردی برگزاری دوره های آموزشی و تکمیلی در جه ۲ به بالاست تا نیروی متخصص برای سال های آتی داشته باشیم. یکی از این برنامه ها برگزاری دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی است که به میزبانی اصفهان درحال برگزاری است.

وی یادآورشد: اولین دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی به میزبانی کیش، دوره دوم و سوم به میزبانی تهران برگزار شد و اصفهان میزبان چهارمین دوره است که از ۲۵ تا ۳۱ اردیبهشت ماه در تالار امیرکبیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان برگزار می شود.

علم از شرکت کنندگان در چهارمین دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی اظهار کرد: در اصفهان میزبان اساتید فدراسیون جهانی ورزش های همگانی (تفیسا) هستیم و امیدوارم تمام شرکت کنندگان با کمال دقت و حضور کامل در تمام جلسات از این دوره بهره کافی و لازم را ببرند.

وی ضمن تشکر از دکتر فروغی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان از وی به عنوان پدر این دانشگاه یاد کرد و ضمن تشکر از همکاری در برگزاری دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی از امیر نوربخش باقری و تیم کاری اش در هیات ورزش های همگانی استان اصفهان به خاطر تقبل میزبانی و کار های انجام شده برای برگزاری هرچه بهتر این دوره تشکر کرد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار