تاکید ملایی بر مطالبه گری از مسئولان کشور برای توجه ویژه به سلامت مردم


رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی تاکید کرد باید سیاست‌های رسانه‌ای به سمت مطالبه گری از مسئولان برای توجه ویژه به سلامت مردم سوق پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، نشست شورای سیاست گذاری این فدراسیون با حضور دکتر افشین ملایی رئیس، دکتر رضا شجیع نایب رئیس، حمید سمساری سرپرست کمیته گرافیک و تولید محتوا، رضا خسروی مدیر روابط عمومی و پویا قاسمی دبیر روابط عمومی امروز شنبه برگزار شد.

در این نشست تدوین نظام نامه مدیریت و تولید محتوا در فضای مجازی مورد ارزیابی قرار گرفت و مقرر شد این نظام نامه به صورت پیشنهادی در اختیار روسای روابط عمومی هیات‌ها قرار بگیرد تا پس از دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات تکمیلی برای اجرا ابلاغ شود.

دکتر افشین ملایی در این شنست با تاکید بر اینکه سیاست گذاری رسانه‌ای فدراسیون باید به سمت مطالبه گری پیش برود گفت: باید از پوسته ورزش همگانی خارج شویم و به سمت مطالبه گری عمومی از مسئولان سیاسی و اجتماعی و نمایندگان مجلس برویم تا بتوانیم مسئولیت هایمان در قبال سلامتی مردم را به شکل بهتری انجام دهیم.

وی تاکید کرد: ضرورت توجه به تندرستی ملی ایجاد می‌کند که ما به سمت چهره سازی و جریان سازی در حوزه ورزش همگانی برویم و بتوانیم ورزش همگانی را به نقطه استراتژیک و کانون توجه چهره‌های سیاسی و اجتماعی تبدیل کنیم.

ملایی از ارکان فدراسیون خواست با برنامه ریزی درست و اصولی تلاش کنند تا ورزش همگانی به دغدغه اصلی همه نهادها و افراد تاثیرگذار و تصمیم گیر در کشور تبدیل شود تا از این طریق بتوانیم قدمی بزرگ و تاثیرگذار برای سلامت مردم برداریم.


  • ۱۹:۳۷

  • ۱۳۹۹/۱۰/۲۰

  • ۱۴

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار