تجلیل فدراسیون ورزش های همگانی از نوید برهانی

گزارش جلسه مسولین کمیته های استانی بازیها و ورزشهای الکترونیک استان اصفهان با ریاست فدراسیون ورزشهای همگانی

به گزارش مسئول رسانه ای کمیته بازی های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با حضور امیر مجد آرا رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور از نویدبرهانی قهرمان جهانی مسابقات فیفا تجلیل شد.

رئیس کمیته بازی های الکترونیک هیان ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: امیر مجد آرا در جلسه مسولین کمیته های استانی بازی ها و ورزش های الکترونیک از نوید برهانی قهرمان مسابقات جهانی فرانسه تجلیل کرد.

محمد مهدی کاظمی افزود:در این جلسه ابتدا مسولان کمیته های استان ها به ارائه گزارش عملکرد سال ۹۳ و برنامه های سال ۹۴ کمیته استان خود پرداختند. بنده نیز به عنوان رئیس کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان از برگزاری اولین نشست مسولان گیم نت های اصفهان در اردیبهشت ۹۳ ، برگزاری اولین دوره رسمی مسابقات استانی بازیهای رایانه ای جام ولیعصر (عج) در خرداد۹۳ ، میزبانی اولین دوره رسمی مسابقات کشوری بازی های رایانه ای انتخابی تیم ملی در مهرماه ۹۳ ، برگزاری اولین دوره رسمی مسابقات استانی بازی های رباتیک و رادیوکنترل جام فجر در بهمن ۹۳ ، راه اندازی واحد بانوان کمیته استان و شناسایی و جذب بانوان علاقمند به بازی های رایانه ای ، برگزاری جلسات منسجم و منظم کمیته ماهیانه ۲ بار و معرفی بازی ها و ورزش های الکترونیک به مسولین شهری و استانی و راه اندازی اولین مجموعه فرهنگی تفریحی و ورزشی کشور”اسطوره” به عنوان مهمترین فعالیت های کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک استان اصفهان در سال ۹۳ یاد کردم.

وی ادامه داد: قهرمانی مقتدرانه تیم استان اصفهان را در مسابقات کشوری بازی ها و ورزش های الکترونیک و قهرمانی آقای نوید برهانی گیمر اصفهانی را در مسابقات جهانی فرانسه از دیگر برنامه ها و عناوین کسب شده در سال ۹۳ بود که در این حلسه اعلام کردم.

کاظمی با بیا اینکه برگزاری دوره های آموزشی ، مربیگری و داوری از برنامه های ویژه کمیته بازی های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان است یادآورشد:برگزاری مسابقات استانی و کشوری و شناسایی استعدادها از دیگر برنامه های مهم سال ۱۳۹۴ این کمیته می باشد.

خانم نیلوفر فروزنده سامانی به عنوان اولین نایب رییس بانوان کمیته بازی ها و ورزشه ای الکترونیک در کشور از اصفهان گزارشی از فعالیت ها و برنامه های بانوان اصفهان در جلسه مسولین کمیته های استانی بازی ها و ورزش های الکترونیک ارائه کردند.

در ادامه جلسه محمد کفاش یعقوبی ریاست انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک کشور ضمن ارائه گزارش عملکرد انجمن در سال ۹۳ و تشکر از کمیته های استان ها در راستای همکاری با انجمن ، درخواست حمایت بیش از پیش فدراسیون از انجمن را در راستای رسیدن به موفیت های بیشتر خواستار شد.

ریاست فدراسیون ورزشهای همگانی درپایان ضمن عرض خیر مقدم به مسولین کمیته های استانی در این جلسه از آقای کاظمی مسول کمیته بازیها و ورزشهای الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان و اعضای این کمیته به دلیل میزبانی و برگزاری با کیفیت اولین دوره مسابقات کشوری بازی ها و ورزش های الکترونیک تشکر کرد.

امیر مجدآرا در ادامه بر لزوم تدوین سند توسعه ، تدوین آیین نامه رشته های مختلف انجمن ، تدوین تقویم آموزشی و مسابقاتی و تهیه کتاب مرجع معرفی بازی ها و ورزش های الکترونیک کشور تاکید کرد وگفت: در کنار تدوین این موارد ،استفاده از افراد دلسوز و متخصص در انجمن ضروری است.

وی با ارائه پیشنهاد معرفی یک نماینده از ایران در امور بین الملل برای انجمن بازی های اکترونیک اضافه کرد: از همین جا اعلام می کنم از نمایندگان انجمن برای گرفتن پست های بین المللی حمایت می کنیم.همچنین فدراسیون ورزش های همگانی آمادگی دارد از مسولین فدراسیون جهانی ورزش های الکترونیک برای حضور درایران دعوت کند.

مجد آرا در ادامه به تعامل بین وزارت ارشاد و انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک کشور تاکید کرد.

پس از سخنان امیر مجد آرا مقرر شد کفاش یعقوبی تا آخر خردادماه مسولین انجمن را معرفی کرده و با همکاری آنها و مسولین کمیته های استان ها تا ۳ ماه آینده آیین نامه انجمن بازیها و ورزشهای الکترونیک تدوین شود.

در پایان رئیس فدراسیون ورزش های همگانی از نوید برهانی قهرمان مسابقات جهانی فرانسه در رشته فیفا تجلیل کرد.

حاضرین در جلسه :

امیر مجد آرا ریاست فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران

محمد کفاش یعقوبی ریاست انجمن بازیها و ورزشهای الکترونیک کشور

محمد مهدی کاظمی ریاست کمیته بازیها و ورزشهای الکترونیک استان اصفهان

محمد میرزایی ریاست کمیته بازیها و ورزشهای الکترونیک استان مرکزی

مهدیخانی ریاست کمیته بازیها و ورزشهای الکترونیک استان قزوین

مقدمی ریاست کمیته بازیها و ورزشهای الکترونیک استان البرز

سید محمود فخری مسول کمیته رباتیک انجمن انجمن بازیها و ورزشهای الکترونیک کشور

سعید سلمانی مسول کمیته استعداد یابی انجمن انجمن بازیها و ورزشهای الکترونیک کشور

نیلوفر فروزنده سامانی نایب رییس کمیته بازیها و ورزشهای الکترونیک استان اصفهان

نوید برهانی قهرمان مسابقات جهانی ۲۰۱۴ فرانسه eswc)) در رشته fifa2015

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار