تحولی عظیم و جدید در ورزش همگانی


نشست افشین ملایی سرپرست فدراسیون همگانی و تیم همراه با کارشناسان برنامه ریزی در دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، نشست افشین ملایی سرپرست فدراسیون همگانی و تیم همراه با کارشناسان برنامه ریزی در دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در حالی برگزار شد که افشین ملایی نه در جایگاه مدیر کل دفتر، بلکه با عنوان سرپرست فدراسیون حضور پیدا کرده بود.

وی ضمن اشاره به جایگاه ویژه این فدراسیون گفت: رسالت اصلی این فدراسیون همگانی کردن ورزش برای آحاد جامعه می باشد پس مسئولیت این فدراسیون بسیار سنگین تر از مابقی فدراسیون هاست .

وی اضافه کرد برنامه عملیاتی باید بگونه ای باشد که در جریان عملیاتی شدن رویدادهای ملی و بین المللی به عموم مردم اطلاع رسانی شود او همچنین متولی پیشگیری از چاقی و کم تحرکی را وزارت ورزش و جوانان دانست .

دهقانی دبیر فدراسیون نیز گفت اگر طرحی در دفتر توسعه ورزش همگانی وجود دارد باید مسیر اصلی خود را که فدراسیون است را طی کند تا به نتیجه مطلوب برسد.

برگزاری چهار کمپین تبلیغاتی، ترویجی و سه کمپین بازاریابی اجتماعی، برگزاری کارگاه های آموزشی در ۳۱ استان برای هیأت ها و دستگاه های ذی ربط و همچنین برگزاری کلاس های آموزشی ویژه عناصر کلیدی و تبیین نقش آنها در توسعه ورزش همگانی از دستاوردهای این نشست بود.

 

انتهای پیام/


  • ۱۱:۱۲

  • ۱۳۹۸/۰۳/۲۱

  • ۳۱

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار