تخفیف‌های ویژه فدراسیون ورزش‌های همگانی برای شرکت کنندگان در کلاس‌های آموزشی


رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با ابلاغ بخشنامه ای به هیات های استانی از اعمال تخفیف های ویژه برای شرکت کنندگان در کلاس های آموزشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، افشین ملایی بخشنامه ای را با محوریت حمایت از مربیان و متقاضیان دوره های آموزشی به هیأت های استانی ابلاغ کرد. متن این بخشنامه بدین شرح است:

پیرو بخشنامه شماره ۲۸۱/د/۹۹/۲۷۷ مورخ ۱۷/۶/۹۹، به اطلاع می رساند به منظور حمایت از جامعه ورزش همگانی و متقاضیان شرکت در دوره های آموزشی این فدراسیون، بخشنامه جدید شهریه های آموزشی با  تخفیف ویژه برای دوره های (حضوری) و (آنلاین)جهت اجرا تا پایان سال ۱۳۹۹ به پیوست ارسال می گردد.
لذا خواهشمند است دستور فرمائید نسبت به اطلاع رسانی و اعمال آن از تاریخ ابلاغ اقدام مقتضی بعمل آید.
 
توضیحات:
۱- مبالغ شهریه دریافتی از شرکت کنندگان دوره های آموزشی حضوری فدراسیون تا پایان سال ۱۳۹۹ با احتساب ۲۵ درصد تخفیف از سهم فدراسیون محاسبه خواهد شد.

۲- برگزاری دوره های آموزشی (وبینار- آنلاین)  که از طریق سامانه پیشنهادی مجازی هیات ها برگزار شود با احتساب ۵۰ درصد تخفیف محاسبه می گردد.

۳- مبالغ شهریه دریافتی از شرکت کنندگان دوره های آموزشی غیر حضوری از طریق سامانه آموزش فدراسیون تا پایان سال ۱۳۹۹ با احتساب ۲۵ درصد تخفیف از سهم فدراسیون محاسبه خواهد شد.


  • ۲۲:۴۰

  • ۱۳۹۹/۱۰/۱۱

  • ۱۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار