تدبیر فدراسیون همگانی برای دوران اوج کرونا/ اجرای سراسری «لیگ تندرستی» در ایران


برگزاری لیگ تندرستی با مشارکت تمامی دستگاه ها و ارگان ها جزو اولویت های فدراسیون ورزشهای همگانی همزمان با اوج گیری دوباره کرونا قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، این فدراسیون که از ابتدای شیوع ویروس کرونا تلاش کرده با اجرای طرح ها و برنامه های متنوع، شرایط را برای ورزش کردن مردم در خانه فراهم کند، با اوج گیری دوباره این ویروس در پیک پنجم، قصد دارد لیگ تندرستی را به طور سراسری در کشور اجرا کند. 

به همین خاطر افشین ملایی رئیس فدراسیون در جلسه ای آنلاین با حضور مسئولان بخش های مختلف این فدراسیون، راهکارهای اجرای برنامه های تاثیرگذار در دوران اوج گیری کرونا را بررسی و بر برگزاری لیگ تندرستی با شرایط و ویژگی های جدید تاکید کرد.

در این جلسه مقرر شد مسئولان بخش های مختلف فدراسیون ورزشهای همگانی طرح و ایده های خود برای برگزاری سراسری لیگ تندرستی را ارائه کنند تا این لیگ به بهترین شکل ممکن برای جبران کم تحرکی مردم اجرا شود. 

فدراسیون ورزشهای همگانی اواخر سال گذشته نخستین لیگ تندرستی را با مشارکت ۳۲ استان برگزار کرد که با استقبال خانواده ها و علاقمندان به ورزش مواجه شد. در این لیگ برنامه های تمرینی ویژه دوران کرونا در منزل در اختیار مخاطبان قرار می گیرد و آنها با اجرای این تمرینات فیلم آن را برای فدراسیون ارسال می کنند که پس از بررسی های کارشناسی و ارزیابی میزان مشارکت مردم، شهرها، استان ها و هیات های برتر انتخاب خواهند شد و جوایزی از سوی فدراسیون دریافت خواهند کرد.


  • ۱۲:۰۰

  • ۱۴۰۰/۰۵/۲۶

  • ۱۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار