تشریح برنامه های هیات ورزش همگانی استان فارس در «پویش نذر خون»


پویش نذر ورزشی با هدف ترویج فرهنگ جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در راستای پویش آماده باش هیات ورزش‌های همگانی استان فارس همزمان با ماه محرم اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، سیروس پاک فطرت رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان فارس ضمن آرزوی قبولی عزاداری‌های هم‌استانی‌ها، گفت: پویش نذر ورزشی در راستای پویش آماده باش هیات ورزش‌های همگانی استان فارس همزمان با ماه محرم اجرا می‌شود.

او در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: این برنامه با هدف ترویج فرهنگ جلوگیری از شیوع بیماری کرونا با جمع آوری ماسک، دستکش و زباله‌های رها شده در طبیعت تا اربعین سید و سالار شهیدان ادامه دارد و در همین راستا کمیته‌های متناظر هیات ورزش‌های همگانی و هیات‌های شهرستانی این پویش را در طبیعت، تفرجگاه‌ها و پارک‌ها انجام می‌دهند.

پاک‌فطرت بیان کرد: پویش نذر ورزشی در راستای فرهنگ سازی و ترویج جمع آوری ماسک‌های رها شده در طبیعت دنبال می‌شود که اگر مشارکت مردمی در سطح شهر انجام شود اقدامی موثر در پیشگیری از بیماری کرونا به شمار می‌رود.

پاک‌فطرت افزود: با تلاش علاقه‌مندان به ورزش در طبیعت و جمع آوری زباله‌های پلاستیکی، ماسک و دستکش به جهت واگیردار بودن بیماری کرونا ضروری است که مردم استان توجه جدی به این موضوع داشته باشند.

او در پایان از ورزشکاران و طبیعت‌دوستان درخواست کرد ضمن رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی از رها کردن ماسک و دستکش در طبیعت خوداری نموده و ما را دراین کار خداپسندانه یاری کنند.


  • ۱۱:۰۷

  • ۱۴۰۰/۰۵/۳۰

  • ۱۶

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار