تعامل با آموزش و پرورش برنامه کمیته فیریزبی است

 

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان کمیته فریزبی این هیات قصد دارد با تعامل با آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رشته فیریزبی را آموزش و ترویج دهد.

رئیس کمیته فیریزبی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: طی نامه ای به اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خواهان برقراری تعامل با این نهاد برای آموزش رشته فیریزبی به دانش آموزان شدیم تا بتوانیم هرچه بیشتر و بهتر این رشته کم هزینه و مهیج را به جامعه آموزش دهیم.

علی احمد حیدری ادامه داد: امسال نیز قصد داریم این تعامل را با دانشگاه علوم پزشکی برقرار کنیم و رشته فیریزبی را به دانشجویان آموزش دهیم. کاری که فروردین امسال آغاز کردیم و یک دوره آموزشی برای دانشجویان علاقمند به این رشته برگزار کردیم. اداره امورجانبازان و معلولین نیز ابراز تمایل برای آشنایی و برگزاری دوره های آموزشی فیریزبی کرده است.

وی افزود: سال گذشته با همکاری کمیته ورزش صبحگاهی هیات ورزش های همگنی استان نیز در ۱۷ ایستگاه ورزش صبحگاهی کارگاه آموزش فیریزبی برگزار کردیم که امسال از ایستگاه های آموزش دیده بازدید به عمل خواهیم آورد . برنامه داریم که به ایستگاه بیشتری آموزش دهیم تا رشته فیریزبی هرچه بیشتر به شهروندان اصفهانی معرفی و آموزش داده شود.

حیدری با بیان اینکه کمیته فیریزبی با سفر به ۲۳ شهرستان استان اصفهان این رشته را معرفی و آموزش داده است خاطرنشان کرد: در سال جاری به شهرستان خوانسار رفتیم و دوکارگاه آموزشی برای خانم ها و آقایان علاقمند به فیریزبی برگزار کردیم . در این کارگاه ها که بصورت جداگانه برپاشد ۳۰ نفر خانم و ۳۵ نفر آقا شرکت داشتند و درپایان گواهی شرکت در کارگاه به آنها اهداء شد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار