تعامل کمیته ورزش و بازی های الکترونیک با اتحادیه صنف رایانه

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان آقای کلباسی ریاست و آقای رضوانی نائب رئیس و آقای ریماز دبیر اتحادیه صنف رایانه استان اصفهان از غرفه جام دیجیتال در پنجمین جشنواره فروش رایانه و تجهیزات دیجیتالی دیدن کردند.

در این دیدار محمد مهدی کاظمی ریاست کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک استان اصفهان به معرفی این کمیته ،اهداف و برنامه های آن پرداخت و بر لزوم ساماندهی و نظارت بر گیم نت ها تاکید کرد. وی همچنین به برگزاری اولین نشست مسئولین گیم نت های اصفهان در سال ۹۳ و احصای مشکلات آنها پرداخت و راه اندازی مجموعه های تفریحی ورزشی را جایگزین مناسب گیم نت ها به عنوان یک مجموعه سالم و امن برای نسل جوان و خانواده ها پیشنهاد کرد.

در ادامه آقای کلباسی ضمن تشکر از فعالیت های کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک گفت:این کمیته در راستای اهداف مشترک با اتحادیه فعالیت میکند، بنابر این باید هم افزایی فی مابین کمیته و اتحادیه وجود داشته باشد که ما آمادگی داریم تا این همکاری شکل بگیرد.

در انتها مقرر شد بعد از نمایشگاه جلسه ای با حضور اعضاء کمیته بازی ها وورزش های الکترونیک و اتحادیه صنف رایانه برگزار شود و تفاهم نامه ای در رابطه با صدور مجوز مجموعه های تفریحی وورزشی و نظارت و ساماندهی این مجموعه انجام گیرد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار