تقدیر از مربیان و ورزشکاران هیات ورزش های همگانی استان اصفهان

تقدیر از مربیان و ورزشکاران هیات ورزش های همگانی استان اصفهان

 

هیات ورزش های همگانی استان اصفهان عصر روز دوشنبه بیستم خرداد ماه با فرارسیدن ماه مبارک شعبان مراسم تجلیل از نام آوران، قهرمانان و فرهیختگان هیات ورزش های همگانی را برگزار کرد. این مراسم در سالن آمفی تاتر استخر پرواز واقع در پایگاه چهارم هوانیروز با حضور امیرنوربخش باقری رئیس هیات ورزش های همگانی استان، محمد رضا محمد جواهری مدیرکل اداره ورزش و جوانان ، محمود محمد زاده رئیس هیات نابینایان و مدیرکل بهزیستی ، نماینده دکتر کامران و تعداد زیادی از مربیان وورزشکاران بیست و سه کمیته ورزشی هیات ورزش های همگانی برگزار شد.

 تقدیر از مربیان و ورزشکاران هیات ورزش های همگانی استان اصفهان
 

امیر نوربخش باقری با عرض خیر مقدم به حاضرین در سالن گفت: یکی از کارهایی که در دین اسلام توصیه شده ، تشکر و قدردانی است. مانیر برآن شدیم تا در کنار شما و با حضور شما به این سفارش عمل کنیم .

img 1843 - copy
 

وی ادامه داد: از تمام روسای کمیته ها، مربیان و ورزشکارانی که به هیات ورزش های همگانی برای رسیدن به رتبه دوم کشور در بین ۳۳ هیات موجود کمک کردند کمال تشکر را دارم. شما عزیزان با تمام مشغله ای که دارید به هیات کمک کردید تا از کودکان خردسال تا سالمندان صد ساله را تحت پوشش ورزش همگانی قرار دهیم .رسالتی که بر عهده این هیات بوده و ما موظفیم که تمام سنین را تحت پوشش ورزش همگانی در بیاوریم.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با بیان اینکه در این راه بسیاری از شرکت ها و نهاد ها و سازمان ها همراه و همیار هیات بوده اند افزود: از استانداری و شهرداری اصفهان، اداره کل ورزش و جوانان و بهزیستی برای همکاری صمیمانه ای که با هیات داشته اند کمال تشکر را دارم. زیرا این نهادها همکاری ویژه ای با هیات ما داشته اند.

img 1715 - copy
امیر نوربخش باقری در خاتمه به ۲۴ خردادماه اشاره کرد و گفت: به واسطه اینکه کارشناس ارشد مدیریت بحران هستم به شما عزیزان می گویم که هر حضورتان در صحنه یک رزمایش خزنده و بدون آتش است که دشمن را سرجایش می نشاند و عامل بازدارنده برای دشمنان محسوب می شود.پس به پای صندوق های رای بروید و با خلق حماسه سیاسی عامل بازدارنده ای برای دشمن باشید.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار